Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek miért nem alszik...

Szerintetek miért nem alszik 10,5hós babám éjszaka? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés

Eddig úgy gondoltam hogy a kevés étel az oka amit napközben eszik,de 3napja folyamatosan tömöm,még sem alszik,szóval az kilőve..

le is írom egy napi étkezését:

-reggel felkel 7kor cicizik

-9:30kor virsli,vagy felvágott,sajt kenyér,kalács,vagy müzlis joghurt

-10:30 alvás közben szopizik

-13-14között ebédel valami főzeléket husival

-15óra alszik és közben szopizik

-16-17óra puding vagy gyümölcs,ma egy 160grammos szilvás körtés bébi ételt evett

-19óra egy üveg 210grammos bébiétel

-20 óra fürdés

-20:30 szopizik,30-60ml tápszer és alvás


Aztán még az éjszaka folyamán is megeszik 240ml tápszert,de miért?

Lehet hogy csak szomjas,mert annyira issza a tápszert mikor fel kel.

Ez van hogy 3-4ébredést jelent,velem alszik egy szobában az ágyam mellé tolva a kiságyában.


Köszi a válaszokat


2013. márc. 27. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
nálunk mikor a foga jött, hiába lakott jól felkelt és csakis evés után volt hajlandó vissza aludni, pedig tuti nem az éhség keltette. miután kijött a fog nem kelt enni. nem fogzik?
2013. márc. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az alsó kettő 2hónapja bújt ki,most jön pont a harmadik mellette,de a "szünet" alatt sem aludtt,ugyan úgy kelt :(
2013. márc. 27. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is hasonló cipőben járunk. Én is azt hittem éhes, és jól "megtömtem" estére, de akkor sem aludt. Szerintem telehassal sem tudnak elaludni. Nálunk, ha este nincs nagydolog, akkor nagyon nyugtalanul alszik. En ezt vettem észre. Vannak jobb napok, ilyenkor csak 4-5x kel, de van, hogy egész éjszaka nem alszik, és minden esetben 6kor óramű pontossággal ébred. Már alig látok én is a fáradtságtól. Kíváncsi vagyok a véleményekre én is. Ja egyébként én délután adok neki joghurtot, és este tejpépet+szopit. Az esti bébiétel szerintem elég erős a gyomrának. Próbálj meg könnyedebbet és laktatóbbat adni neki vacsorára. De ez csak tipp, tényleg nem tudom mi segítene?!
2013. márc. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gyönyörűséges ***** válasza:
100%

Nekünk se jött be a megtömés, homeopátia segített egy darabig az alvászavarokra, de mikor nem adtam akkor is jobban aludt már. Mi két hónapig keltünk éjjelenként többször is, ez tartott 7-9 hónapig, aztán 9-10-ig egyszer keltünk éjjel, de az sem mondható nagy ébredéseknek, aztán tegnapelőtt kezdődött minden elölről, eddig a 3 ébredés a max. De ki is bújt a 7.fog. Szóval minden ilyen áttörés ébredést okoz, ezt megfigyeltem. Most jön a 8.fog is, tehát tuti lesz egy két kellemes éjszakánk :( viszont, hogy kicsit dicsekedjek a ma éjjeli óraállítás alkalmával egyszer sem kelt. Este 20:45-től aludt 8:15-ig (új idő). Annyira kipihent voltam. De szerintem ez ma már nem így lesz.

Tudom elcsépelt, de már én kezdem elfogadni, hogy ezeket az időszakokat nem lehet megoldani, csak túlélni.

Kitartás mindenkinek!

Jönnek a fogacskák, fáj a babáinknak, nem tudunk mit tenni sajnos.


Kellemes Ünnepeket :)

2013. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem rengetegszer eszik... Lehet. hogy a cicizés nem sok, de miért eszik ennyiszer?? 3-4 óránkét etesd, akkor több megy majd le egyszerre és jobban kialakul a dolog.

Az én lányomat 7 hónaposan szoktattam le az éjjeli cicizésről és már 10 hós, átalussza az éjszakát, max felkel inni, vagy be kell takarni, megnyugtatni kicsit és kész.

Meg Ő nagyon korán kel és most állunk át a napi 1x i alvása, hátha többet alszik majd összességében.

2013. ápr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!