Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon szépen kérem a válaszok...

Nagyon szépen kérem a válaszokat! Fogzástól lehet kiütéses a babám? Másnak a babájának, a lába, karja lett piros foltos?

Figyelt kérdés

Négy foga jön egyszerre szegénykémnek. Hőemelkedése is volt és most a végtagjain kiütések jöttek ki. Arcán, fenekén törzsén nincs! Lehet a fogzástól?

Voltunk ugyanis orvosnál, aki azt mondta, allergiás valamire, dehát semmit nem eszik, ami új lenne és nem szabad neki, én sem eszek semmi újat (szoptatok), nem új az öblítőnk sem. Mi lehet ez? Lehet a fogzástól vagy vigyem másik orvoshoz? Már több napja tart ez az állapot. Nagyon aggódom! :(


2009. szept. 20. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj,az én fiam is tiszta kiütés volt fogzásnál.

3 nap alatt elmúlt.

14 hós kicsi fiú anyukája

2009. szept. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2009. szept. 20. 08:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Habfürdő?Szappan?Testápoló? Nem váltottál? Én még nem hallottam,hogy a fogzástól kiütéses lenne.De ha egy másik orvos megnézi,az csak jó.
2009. szept. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
mindent úgy használok, mint születésénél. 9 hónapos egyébként, de a hozzátáplálásnál sem kapott mostanában új dolgot.
2009. szept. 20. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!