Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 21 hónapos babával ment már...

21 hónapos babával ment már valaki busszal Görögországba vagy bárhova máshova?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem, de a hellasz.hu-n belül van egy fórum, utazás gyerekkel, ott valaki ment pár hónapossal:) mi mennénk, de nem busszal, de még csak 1 évesek lesznek nyáron, lehet majd jövőre.... hiányzik Görögo...
2013. ápr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ,mi is imádjuk Görögországot és ezért is vágyunk nagyon vissza,de van most bennem félelem hogy bírná a hosszú utat.Kocsival is gondolkoztunk,de ott nem vehetem ki a gyerekülésből....
2013. ápr. 1. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
repülővel esetleg? (első vagyok)
2013. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
természetesen nézegetem folyamatosan az akciókat de a repülőtéri illeték és a többi járulékos költség nagyon feltornázza az árakat,na meg ott is sok idő eltelik mire a kiválasztott helyszinre érünk(repültünk már) indulás előtt 2 órával a reptéren lenni,Budapesttől 220 km-re lakunk,mire felérünk az is 2-3 óra...Ti hol jártatok görögbe?
2013. ápr. 1. 21:34
 5/7 anonim ***** válasza:

Elnézést, hogy nem tapasztalatot írok, de szerintem ez egy elég rossz ötlet. Egy ilyen hosszú buszút még a felnőttek idegeit is komolyan próbára teszi, nem hogy egy ilyen pici gyerekét. Nem lehet elvárni egy 2 éves (vagyis még annyi sem) kisgyerektől, hogy fegyelmezetten végigüljön két teljes napot. Mit csinálnátok vele, ha kiborul az út negyedénél? Igazán nem elvárható a többi utastól sem, hogy a sírását hallgassa napokig. Vagy ha bekakil, viszont csak órák múlva esedékes a következő pihenő, és nem tudod addig tisztába tenni? Azért azt sem mindenki szagolja szívesen...

Ez egy igazi tortúra lenne a gyereknek, nektek és a többi utasnak egyaránt. Ráadásul semmivel sem éreznétek jobban magát Görögországban, mint a Tisza-tónál. Hidd el, kisgyerekkel már egészen más minőségű egy nyaralás, finoman fogalmazva sem a kikapcsolódásról szól. :)

Várjátok meg, amíg kicsit nagyobb lesz, mert ennek így semmi értelme nem lenne.

2013. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem voltál e már ilyen buszos úton?Mi voltunk többször egyáltalán nem olyan vészes kibírni az utat a felnőttnek mint ahogy azt sokan gondolják.A többi utas véleménye nem érdekel mert mindenki tudja hogy ez egy zárt közösség vállalnia kell a vele járó kellemetlenségeket ugyanugy mint itthon a társasházba.Mindenki előtt ott a lehetőség hogy autóval menjen.Ide érdeklődés gyanánt tettem fel a kérdést hátha valaki már utazott így és megosztaná a véleményét.
2013. ápr. 2. 12:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem egyszer voltam már buszos úton, és nem szerettem. Mint ahogy azt sem szeretném, ha két napig egy síró kisgyereket kellene hallgatnom. Pedig nagyon szeretem a gyerekeket, nekem is van kettő, de van olyan helyzet, ami egészen egyszerűen még nem nekik való. Ő is szenvedne, elhiheted.

Persze ahogy jónak látod, de gondolom, nem véletlen, hogy nem szokás kitenni ilyesminek ilyen piciket.

2013. ápr. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!