Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hepe-hupás, duzzadt, piros...

Hepe-hupás, duzzadt, piros ínynél mikor várható, hogy kibújik a fog?

Figyelt kérdés
Másfél hete nem alszik éjjel, csak sír,alig tudom megnyugtatni,nappal is nagyon nyűgös,tiszta nyál minden,híg a kakija,volt hőemelkedés,egy kis láz is,de még mindig semmi. Pedig látszik,hogy ki fog bújni a foga,kettő is,de mégse bújik. Meddig tart mire kijön? Most hat hónapos,még nincs foga,elsőként jön neki a két szemfoga alul.
2013. ápr. 3. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg az Osanitot. sajnos még így sem lehet megtippelni mikor jön ki. nekünk az utolsó kettő lassabban bújt ki mint az első 6db összesen...
2013. ápr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor fog áttörni, amikor felpuhult az ínye. Ha jó megfigyelő vagy, akkor azt lehet érezni. Először semmi, aztán elkezd dudor lenni, de kezdetben ez még kemény, de látod, hogy fehér, majd pedig kitörés előtt felpuhul az íny.

Amíg nem puhult fel, addig csak kínlódás.:(

Egyébként nem a szemfogak fognak elsőnek kijönni, nem tudom, miért gondolod. Azok vannak megduzzadva és kifehéredve esetleg? Mert az sem jelent semmit. A fiamnál is azok voltak iszonyatosan megduzzadva és kifehéredve, de akkor jöttek ki, amikor ki kellett jönniük, tehát ha sorban azok következtek.

2013. ápr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1.vagyok. ahogy olvastam a 2.válaszoló írását akkor ugrott be hogy a lányomnak is azok voltak megduzzadva legelőször mikor még nagyon kicsi volt. szentül megvoltam győződve hogy mi kivételek leszünk és nekünk ezek jönnek ki először. azóta 8fogunk van és a lányom 1 éves de még mindig nem jöttek ki a szemfogak. viszont mi is szenvedtünk abba az időbe mocorognak biztos az ínybe, de valószínű hogy vagy az alsó vagy a felsőt kettő jön majd ki valamikor először.
2013. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor kivárjuk,míg kibújnak azok a fogak. A szemfogai vannak megduzzadva és a védőnő mondta,hogy azok fognak kibújni. De akkor mégsem.
2013. ápr. 3. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!