Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy illetve több babás anyukák...

Egy illetve több babás anyukák? Válaszolnátok az alábbi kérdéseimre? Kis közvélemény kutatás?

Figyelt kérdés

1. Első babádnál mijen tünetek voltak,és ehhez képest a másodiknál mi jelentkezett?Más volt a két babavárás?


2. Akinek különböző nemű babái,gyermekei vannak,valóban igaz,hogy kislánynál sok hányás rosszullét,nagyobb mell,míg a fiuknál szinte egyik se?

Mi igaz lehet ebből?

3. Mennyi a korkülönbség a gyerekek között?

4. Vállalnál még egy 3dik babát?

5. Melyik szülés fájt jobban,első második?

6. Mennyi idős vagy,a párod,a babád?

7. Ha a picik közt kevés a korkülönbség megijedtél?

8. Mennyit vártatok a babára?


Köszönöm mindenkinek aki válaszol.


2009. szept. 21. 08:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

első babánál is volt hányinger, és a másodiknál is. 13-14. hétig tartott az émelygős, elájulós, iszonyatos álmos időszakom. de azt mondanám, hogy a másodiknál minden tünet valamennyire erősebben jött ki. és mindkét baba fiú, tehát a fiúknál is éppúgy jelentkeznek a tünetek, mint aki lányt vár. szerintem nincs összefüggés e két dolog között.


4 év lesz a korkülönbség a 2 fiú között

Igen, vállalnék 3. babát

a szülést még nem tudom melyik fájt jobban :)

Én 29 vagyok, a párom 35, a kisfiam 3éves 10 hós

Nem akartam nagyon kicsi korkülönbséget a 2 gyerek között

Gyorsan összejött mind két baba nálunk


26hkm

2009. szept. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

szia! csak részben tudok válaszolni, a másodikkal vagyok várandós :)

1. első terhességnél rengeteget hánytam, mégis pörögtek föl rám a kilók, vizesedtem. most semmi bajom, alig híztam.


2. a fiam "hánytatott", B-ről E-re nőtt a cicim. most a lányom nem produkál ilyesmit :)

3. 15 hónap lesz a korkülönbség

4. most úgy érzem, nem :)

5. az első szülés elég nehéz volt, szerintem a második csak jobb lehet...

6. 29 éves vagyok, párom 42, 11 hónapos a fiam, 25 hetes a pocaklakóm.

7. Halálosan bepánikoltam a két csíktól - védekeztünk...

8. a fiamra 6 évet, a kistesó becsúszott ripsz-ropsz.

2009. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

1) Az első gyereknél sokat hánytam az első 3 hónapban. Fogyással kezdtem a terhességet, és végig a májkrémes kifli paradicsommal volt a sláger! Ő lány lett.

A másodikkal "csak" rosszul voltam, és rá sem bírtam nézni a húsokra, főleg a sültre. Ő fiú lett.


2)Nálam igaz, lásd 1. válasz:)

3) 5 és fél év.

4)Ha jobb anyagi körülményeink lennének. Erre szoktam mondani, majd ha megnyerem a lottót, akkor szülök:)

5)Az első császárral végződött, a második rendesen. A második jobban fájt, a tágulás főleg.

6)Én 30, párom 31, lányom 7, fiam 20 hónapos.

7)-

8)Szerencsések vagyunk, azonnal összejöttek.

2009. szept. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

sziasztok!!


Nem mondhatom el senkinek,elmondom hát mindenkinek.

Eddig 3 tesz lett pozitív és 4 hónapos a fiam.Mi is védekeztünk,és nagyon megvagyok ijedve,hisz a fiam is még csak 13 hónapos lesz,a baba érkezésekor.Eléggé félek....

2009. szept. 21. 09:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Jajj szegenyke!Ne felj,majd lesz valahogy,ha tenyleg pozitiv.Kitartast kivanok!
2009. szept. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

+ pozitív teszt nem hinném hogy hamis lenne.

Örülök a babának,de belegondolva nagyon nehéz feladat lesz megoldani,hisz a fiam is úgy szeretem,és nem szeretném ha háttérbe szorulna.

Szerettünk volna tesót csak inkább egy év múlva,hiába a védekezés,szegényem jönni akart.Hát akkor jöjjön,meg bírkózóm vele.

Köszönöm a jókívánságot

2009. szept. 21. 09:59
 7/15 A kérdező kommentje:
+=3
2009. szept. 21. 10:00
 8/15 anonim ***** válasza:

szia!


Nekem 3 gyerekem van, az első kettő fiú, a harmadik leány. Rosszullét egyik terhességem alatt sem volt, a fiúkkal viszont 30-30 kg szedtem fel. az elsőnél lement mind minden erőlködés nélkül, a másodiknál rajtam maradt 10 kg.(az elsőnél 48 kg osan estem teherbe)A lánynál 8 kg szedtem fel, most lesz két hetes, és már két kg mal kevesebb vagyok mint a teherbe esésnél. Tehát nálam nem jött be a tünetek és a nemek közti különbségek.


3. az első 7 éves lesz novemberben, a második 2 éves lesz decemberben, a harmadik két hetes lesz holnap.Az első házasságomból van az első gyermek, ezért az első és a második között nagy a korkülönbség.

4. Már megvan :) De még negyediket is vállalnék, ha úgy állnánk anyagilag :)

5. Az első szülés nem okozott rossz emlékeket, de a második szülést megszenvedtem. A harmadik terhességem alatt végig rettegtem a szüléstől, de a harmadik volt a legkönnyebb és leggyorsabb. Az első 5 óra alatt megvolt, a másodikkal 18 órát vajúdtam, a harmadik 3 óra alatt felsírt, és alig fájt.

6.Én 29, a párom 28, a gyerekeim 7éves, 21 hós , és 2 hetes.

7.Nem ijedtem meg, hála az égnek tüneményesek, nem hisztisek, így nincs bolondok háza idehaza. :) De azért várom hogy nagyobbak legyenek a kicsik :).

8.Az elsőt nem terveztük. A másodikra és a harmadikra kb fél évet vártunk.

2009. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Első terhességnél hányinger,hányás, mellfeszülés, majd a 11.héten elment a baba.

A második terhességnél semmi más, csak mellfeszülés.

Ha az első meglenne akkor 2 év lenne a korkülönbség.

Igen vállalnék még egy babát, vagyis egy harmadikat.

Az első nagyon fájt.... a második császár volt, így nem volt fájdalmas.

Párom 30, én 33, a baba 8hónapos kislány.

Az első babára 9évet vártunk, a második egy kicsit hamarabb jött :)


Gratulálok a pozitív teszthez!!!

2009. szept. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! az utolsó vagyok, ne ijedj meg, szerintem jobban fogadják a fiatalabb gyerekek a kis tesót, mint a nagyobbak. Nálam a nagy 5 éves volt amikor született a tesó, és hát gondba voltunk vele, ugyan féltékeny talán nem volt nagyon, de az hogy rá kevesebb idő jutott,az érezhető lett. Zárkózottabb lett, figyelem felhívásos lett a viselkedése, éjszakai bepisilések kezdődtek...stb. Most már jól viselte a hugi születését. A kicsi, 21 hónapos, és alig várta a babát. Oda teszi a fejecskéjét a baba kezéhez, simizi a kezecskéjét, és ő az első aki rohan a szobába ha sír a baba és közben hajtogatja : " anya,anya, baba". Az ajtóra kampót kellett tennünk, hogy csak akkor mehessen be ha mi is bent vagyunk, nehogy kárt okozzon :).Ott van pelenkázásnál, etetésnél is. Úgyhogy ne aggódj!! Sok boldogságot!!
2009. szept. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!