Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért sírhatott fel éjjel...

Miért sírhatott fel éjjel 13hós babám szinte negyed-fél óránként?

Figyelt kérdés

Még sosem csinált ilyet! Ráadásul tegnap egész nap jó, ha egy órát aludt, az eddigi kétszeri alvás helyett. Tegnap előtt egy percet sem aludt. Ma délelőtt sem aludt rendesen, mert szintén felsírt negyed óránként.

Végiggondoltam, mi történhetett, ami kihatott az alvására. Még nem jár, ez nem lehet ok. Van 12 foga, de nem tudom, jön-e újabb. Nappal az evésben vannak változások: nem eszi a főzit, nem kell a kanál. A saját főztünkből kap egyik napról a másikra. Lehet, h ez viselte meg?

Jól tettem az éjszaka, h rögtön bementem hozzá? Vagy hagynom kellett volna, hátha elhallgat? Ilyenkor elég volt csak megsimítanom, abba is hagyta a sírást. Aludt azt hiszem mindvégig, csak felsírt.

Ez most átmeneti, vagy erre számíthatok még jó ideig?

MI történhetett?


2009. szept. 21. 12:08
 1/4 A kérdező kommentje:

Lehet, h inkább a köv. kérdést kellett volna feltennem:

Veletek történt olyan, h egyik napról a másikra kellett vmi okból átállni a felnőttesebb kajákra a babátokkal?

Lehet, h emiatt sosem lakik elég jól nappal? Lehet, h ez okozza? Nem disznótorost meg ilyeneket adok neki persze. Mégis megviselheti vajon a gyomrát? Nem tudtam jobbat, mert egyszerűen nem kell a főzelék.

2009. szept. 21. 12:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is 13 hónapos a kislányom, és mostanában ő is elég sűrűn ébred, de nálunk a foga miatt. Esetleg szeparációs félelem? Az átállás a "rendes" kosztra megterhelheti a pocakját. esetleg szomjasabb a fűszerektől?
2009. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen, minden lehet. A mai ebédünk is egy órát tartott,és alig evett vmit
2009. szept. 21. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vok. Nekem a lányom akkor nem akar enni, amikor a foga már majdnem teljesen kint van. Akkor csak szigorúan pépeset, illetve tejet hajlandó elfogadni. Gondolom közvetlen az áttörés előtt érzékeny neki. Még ő sem alszik éjszaka, de mi egy szobába lakunk. Én mindig felkelek, ha sír, akkor nem, ha csak nyöszörög. Nappal mennyit alszik? Próbáld megnézni, hogy jöhet e foga.
2009. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!