Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kaptátok az első igazi...

Mikor kaptátok az első igazi puszit és igazi ölelést a babátoktól? (Ami szeretetből jött és nem reflexből)

Figyelt kérdés
2009. szept. 21. 16:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
kb.2-éves
2009. szept. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

szia! igazából nem tudom, az amit a fiam produkál, reflexese... ő 11 hónapos és jó ideje, ha megyek érte a mamihoz, vagy hozza a nagypapa (náluk van hetenete kétszer két órát), akkor mindig belecsimpaszkodik a nyakamba, iszonyúan szorít és közben nyitott szájjal puszil, magyarán szinte bekapja az arcom :))) alig birom kibontani magam az öleléséből (ami szinte már fáj).

én is nagyon puszilkodós vagyok, egész nap csak puszizom, úgyhogy volt kitől tanulni :)))

2009. szept. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Édes lehet :) Az én kislányom még csak most lesz 6 hós, ő igazából nem ölel, csak kapaszkodik, de már az is olyan kellemes érzés, amikor "megölel" ha cipelem :) Hja... és egyszer arcon nyalt, de az se szándékos volt szerintem :D

Kiváncsi vagyok mikor jön az "igazi" puszi & ölelés :)

2009. szept. 21. 17:07
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
1 éves babám már olelget /szeretetbol és búg is hozzá/,de puszit csak nagy ritkán ad,de azt is csak úgy,ha mondom neki és van hozzá kedve /olyan a puszija,hogy majd bekapja az egész arcom/.
2009. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 1 éves a lányom.11 hónapos lehetett amikor előszőr odajött hozzám (épp a földön ültem) és átkarolt hozzámbújt majd belemászott az ölembe:) nem is hittem el,de nagyon nagyon jó érzés volt.Azóta minden nap kapok egy ölelést.Puszit egyszer adott pár hete a nagyinak tátott szájjal.Azóta se senkinek pedig minden nap kérek:)
2009. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Véletlen puszit már hamarabb de tudatosan 15 hós korától ad öleléssel együtt. Nagyon imádom h ő is kifejezi az érzéseit!

üdv. 16 hós csajszika anyukája

2009. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.A kisfiam most 16 hós,és kb.1 hónapja jön,ölel és puszit ad.
2009. szept. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Kislányom 13hosan kezdte, de nagyon édes. Ad puszit-közben fogja át a vállamat. Meg odabujik hozzánk, ill a fejét odataszi a mi arcunkhoz...nagyon drágák tudnak lenni!!!
2009. szept. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

13 hónaposan először apának adott puszit a kisfiam.

Utána pár nap múlva én is kaptam, azóta mindenkinek dobál még a nagypapának is.

Főleg a bátyjának dobál rengeteg puszit.

Ő nagyon bújos, szóval jön, ölelget, fésüvel simizi a hajamat. Simogatni az apát szokta igazából hétvégén reggel, hogy ébredjen már fel.

2009. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vok, most 15 hónapos a baba.
2009. szept. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!