Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen gatyi Up&GO-t szállított...

Ilyen gatyi Up&GO-t szállítottak másnak is? Link!

Figyelt kérdés
[link] Itt ajánloták ez az oldalt! Rendeltem is pelust 100db de nagyon selejt pelenkát kaptam! Keskeny fél popoja kín van kislányomnak! Olyan pisis a belseje nem szívja a pisit! Van pár kószos is benne! Némelyiknek nem jó az olalán a gumirozás "kivan nyúlva"! Csak én jártam így?
2009. szept. 22. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Hát én ezért nem rendelek ilyen szarokat.

Megveszem a Pamperst, vagy a Tescoban a lila pelust.

2009. szept. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Ja, van itt valaki aki folyton belinkeli ezt az anyukák kérdésére, hogy tudnak e jó pelust. Ez a Bogis vagy milyen. Hát múltkor volt Pilisvörösváron egy bababörze, ott adtak egyet. Hát már tapintásra is olyan, mint mikor a másik pelus teli van. Aztán ahogy pisil bele, ilyen apró vattagolyók keletkeznek benne.:-s A másik árusító anyuka valami spanjuk lehetett, dícsérte őket, mert hogy házhoz is szállítanak, és hajj de jó, és csak negyven-negyvenöt forint a pelus. Mondom tudok olcsóbban hatszor jobbat. (lila-színes tescos pelus, vgy a pontrácsos sárga csomagolású Happy prémium) Azért otthon felpróbáltuk, egy nagy kalap kaka.

(majd szerintem emeld ki a kérdésedet, hogy mások ne fussanak bele ebbe a hibába)

2009. szept. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Én sem mernék ilyet venni, de sajnálom, hogy ennyire selejtesbe futottál bele.

Nálunk az egyik bababoltban lehet kétféle olcsó pelust venni, megnéztem őket, sok-sok hibás van benne. Mondták, van olyan, amin nincs ragasztószalag, de hát olyan nagy baj ez?... Hát nekem igen, szerintem nagyon gáz, mondtam aztán kimentem. Ráadásul annyira nem olcsó. Ha már 1-2 használhatatlan van benne, akkor még drágább is.

Én is a lila Tescosat javaslom, bár nekem ez sem vált be, de sokan-sokan dicsérik a környezetemben is.

Én maradok a Liberonál s néha a Pampersnél, kuponokkal, kedvezményes vásárlással (15 % kedvezmény Rossmann, DM) nem sokkal több, mint a másik. Főleg, ha azt is nézem, mennyi ideig bírja a pelus, mennyi nedvességet szív be.

2009. szept. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
KÖSZI AZ EDDIGI VÁLASZOKAT!!! HÁT ÉN IS AZÉRT RENDELTEM MERT ANNYIRA DICSÉRTÉK "BÁR NE TETTEM VOLNA"! 1ÉVESIG Liberot vettem én is aztán kipróbáltam a tescosat "lilát" a sok dicséret miatt az nekünk bevállt de éjszakára liberot teszek fel! a tescos is csak akkor éri meg ha akciós!!!!Igaza van az előttem szólonak így már nem olcsó sőt,és még az ideget is eszem vele!!!!!!!!!! Remélem segítettem másoknak,hogy vigyázzanak!!!!!!!!!!!! Kiváncsi vagyok még olyan válaszra aki innen rendelt milyet pelust kapott?
2009. szept. 22. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy kitetted ezt a kérdést, én is gondolkodtam rajta, hogy rendelek!

Köszi az infót!

Nekünk amúgy a Rossmann Babydream (zacskós, nem dobozos), Tesco lila, és a Lidl Softino is bejött. Utóbbinak ugyan nem gumis hátul a dereka, de jó, és kis csomag, megéri kipróbálni! 4-es méret 599, 14 db. 42 Ft-ra jön ki (a Midi 37-re), de én úgy voltam vele, ha nem jó, hát kidobtam 600 Ft-ot (és nem 2-3 ezret). Nekünk megfelelt.

2009. szept. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A napokban tettem fel egy kérdést, hogy érdemes-e rendelni innen.

Köszönöm, hogy lebeszéltetek!!!! Olcsó húsnak...

Kérdező: sajnálom, hogy így jártál. :(

2009. szept. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, köszönöm a kérdésedet, mert már szemeztem ezzel az oldallal.

Ezt éppen nem ismerem, de kaptam én is olcsó pelust, 25 Ft/db.

Csak éppen egy pisi után kijött az a nedvszívó akármi golyócska belőle, még a lányom nunija is tele volt vele.

Igen, kedves előttem szóló, olcsó húsnak híg a leve.

A Pampers nekem 35/db volt a múlt héten és nincs baleset vele...

2009. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2009. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
én már egy ideje rendelem tőlük és teljesen jók a pelenkák, igaz, hogy amikor az elején azt kérdeztem melyiket ajánlják akkor elmondták miért jobb a kicsit drágább. Amúgy meg a férjem erre azt mondta, hogy a trabant olcsó autó, azzal is lejutunk Siófokra de ne akarjuk a mercedes élményt. Szerintem próbáld ki az 50 darabosat ami még mindig nem drága nekem az tuti.
2009. szept. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedves utolsó válaszoló! Igen én is a "tépőzárosban" 100db-os 1 osztályut vettem 4000ft-ért! És az télleg jó!!!! A 30ft-os Ap&Go-val faragtam be nagyon! 40ft-nál meg olcsóbb a tescos Ha AKCIÓS!!!!!!!!!
2009. szept. 25. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!