Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár gyes rehabilitációs...

Jár gyes rehabilitációs járadék mellett?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat!Sürgős lenne!
2009. szept. 24. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Jár.


Pontosan így szól a fáma:

"Nem jár támogatás annak a szülőnek, aki:


- rendszeres pénzellátás valamelyikében részesül, ide nem értve a gyermekgondozási támogatást, valamint a gyermekgondozási támogatás folyósítása mellett végzett kereső tevékenység után járó táppénzt, baleseti táppénzt, továbbá a részösszegű ápolási díjat, a gyermekgondozási segélyre való jogosultság esetében a társadalombiztosítási nyugellátásról szóló törvény alapján járó nyugellátást, illetve annak minősülő nyugellátást, továbbá a rehabilitációs járadékot, rokkantsági járadékot, az átmeneti járadékot, a rendszeres szociális járadékot és a bányász dolgozók egészségkárosodási járadékát."

2009. szept. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

De aranyos vagy,hogy ilyen gyorsan válaszoltál!

Nagyon köszönöm neked!Minden jót kívánok!

Szia!!

2009. szept. 24. 16:55
 3/3 anonim válasza:

Szia.

A rehabilitációs járadék mellett nem jár GYES. Ezt biztos forrásból tudom,kb. 2 órája kaptam róla a határozatot a Magyar Állam Kincstártól. Akkor most én is kérdezem. Mi vehető igénybe a GYES helyett egy 19 hónapos gyermeknél? Laura

2012. máj. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!