Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2,5 hónapos kisfiamnak,...

2,5 hónapos kisfiamnak, meddig kell a bőrt felhúzni a kukiján?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Még nagyon sokáig, évekig.
2009. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen évekig, míg meg nem tanulja magának felhúzni, és minden este a fürdésnél felhúzza magának, és kitisztítja a bőr alatt is!5-6 évesen már megtudják maguk is!
2009. szept. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira, mint a felnőtteknél, hogy rendesen mozogjon a makkon a bőr, nem túlhúzva. De óvatosan!!
2009. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem időben értettem.Akkor a makknak ki kell látszani?Ez nekem nagyon durvának tűnik.
2009. szept. 24. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

1. vagyok, a 3. válaszolót olvasva lehet, hogy félreértettem a kérdést :)

Addig húzd, amíg megakad, de annál ne húzd tovább. Szóval amíg enged!

2009. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legújabb nézet szerint 2 éves koráig nem húzogatunk!! Kérdezd meg a gyerekorvost és kövesd, amit mond.
2009. szept. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell teljesen felhúzni neki ha nem tudod, csak amennyire engedi és nem okozol fájdalmat.
2009. szept. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mondjon inkább huzni, mint később műteni! Butaság, hogy az a legújabb álláspont. Attól még majd mert ez az új álláspont a szíve szakadna meg az embernek, ha műteni kellene. Ennyit nem ér senki szava!
2009. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!