Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta naptejet használtok?

Milyen fajta naptejet használtok?

Figyelt kérdés
9 hós babának kéne! Köszönöm!
2013. ápr. 20. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Én most Sundance-t vettem a DM-ben. Ezelőtt is DM-es volt, csak a Babylove, csak attól kijött rajta néhány csalánkiütés, és le kellett cserélnem.

Ettől egyelőre nincs semmi baja, spray-s kiszerelésűt vettem, 50 faktoros, érzékeny bőrre való, 2400 Ft volt, szóval nem olyan horror. Nem akartam egy drágát venni, mert ha az sem válik be, akkor dobhatom ki.

Ezzel kenem most 2 napja, eddig jónak ígérkezik, könnyű elkenni is, remélem beválik hosszabb távon is.

2013. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bioderma 50 faktorosat, gyógyszertárban vettem, drága volt (5144 Ft), de semmi "rossz" dolgot nem tartalmaz. Csecsemőknek, újszülött kortól ajánlják.
2013. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyönyörűséges ***** válasza:

Mi vichy 50 faktorost vettünk, 300 ml, most akcióban volt a patikában 2*300 ml 5.600 Ft.

A bioderma is nagyon jó.


A vichy-nek is van termék tesztje a neten, az sem tartalmaz káros anyagokat, zöld utat kapott :)


A nivea és a garnier a legrosszabb.

2013. ápr. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:-)
2013. ápr. 20. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!