Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket tettetek el emlékbe a...

Miket tettetek el emlékbe a babátokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A klasszikus kórházi szalagon, hajtincsen kívül?
2013. ápr. 28. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Hajtincset nem, első sapit, kis kesztyűt, első body-t. Nekem ezek eszmei értékkel bírnak :) a köldökszorítót különösen nagy becsben, külön csomagolva, ahogy a + tesztet.. :)
2013. ápr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kórházi tábla, karszalag, hajtincs,újság cikk, első kiskesztyű, sapi, body, hazajövős ruha :)
2013. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Első kis kocsi cipő, egy ruha amiben fényképeztem, icic pici Tüll ruha, néha le sem hiszem hogy bele fért:)
2013. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Első rugi,amiben hazahoztuk (mindjárt sírok :)),első sapi,szokásos kórházi cuccok,eddig ennyi. Neki nincs cumija,az első kiscipőjébe pedig még bele sem nőtt a lába :))
2013. ápr. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kórházi névtábla,karszalag, köldökszorító, hajtincs, első cumi, első kis zoknicipő, amit a kórházban viselt,és a fél éves korában készült gipszbe ömtött talp és tenyér dombornyomat. Írok neki születésétől babanaplót, beleragasztok minden apróságot pl: első csoki Mikulás papírja, első csokinyuszi papírja, bölcsiben kapott karácsonyi és húsvéti ajándékok csomagolása, sőt az első igazi családi programjának szórólapját is eltettem :-)
2013. ápr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

4,5 és 3 évesek. El vannak téve a kh-i névtáblák, karszalagok, újszülötthajból 1-1 tincs, 1 pár kiszokni, 1 body és 1 rugi. Ezeken kívül komplett emlékes dobozom van tele anyák napi ajándékokkal, apró kis mindennapi ajándékokkal pl kövecskék, barkácsolt dolgokkal, közös élmények emlékeivel pl belépőkártyák vagy ott szedett virág lepréselve stb. Na meg egy óriási mappa rajzokkal és mindenféle művekkel.

És tavaly sikerült megvalósítanom a régi-régi álmomat, az ebédlő falát telis-teleraktam a fényképeikkel. Azóta van néhány újabb kedvenc is, csak nem tudom melyik régit vegyem le hogy cserélhessek... :S

2013. máj. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, nekünk is van talp és kézlenyomat is eltéve :)
2013. máj. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az összes elhasználódott cumi,karszalag,köldökzsinórcsonk :),köldökzsinór szorító,karszalag,hazajövős ruci,pozitív tesztek,ultrahang képek... :)
2013. máj. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát azt hittem én vagyok az egyetlen aki a leesett köldökcsonkot is eltette. Az az igazság, hogy én semmit se dobtam ki vagy adtam volna el mint ahogy sok ismerősöm tette. Az összes kis ruha megvan és igaz nem nézegetem sűrűn, de az első rugi szem előtt van, az valahogy kitüntetett... De minden banaholmi megvan (kiságy, léguésfigyelő, projektoros körforgó, ágyneműk, elektromos sterilizáló meg cumisüvegmelegítő, komplett banafürdető kád álvánnyal a rá való pelenkázó lappal meg tartóval, wingbo hinta, jumpero, óriás járóka, zenélő játszószőnyeg, egy rezgő pihenőszék, bőlcsőjinta ami mp4et is lejátszik és 3D ringatós meg rezeg is, autósülés, babakocsi-ez egy régebbi stokke ami ma már nem kapható csak egy más változata de az akkori teljes szett-... Minden!!!!) egyszerűen nem tudok elbúcsúzni tőlük. Persze nem nézegetem nap mint nap de mikor felmerült, hogy egy árvaháznak ajándékozzuk oda ( szinte az összes lányoknak való akkoriban sztár játék amit már kinőtt megvan.) szóval nem voltam képes rá. Inkább anyagi támogatást nyújtottunk. Pedig vívódam nagyon, mert szeretném, ha akik rászorulnak amnyira örülnének nekik amennyit nekem jelentenek. Idővel biztos így teszek majd, de egyenlőre még mindent őrzök. Aztán, ha sikerűl túl jutnom azon, hogy mennyire gyorsan elrohant az idő akkor csak olyan dolgokat tartok majd meg amire másnak egyébként sincs szüksége és ami valami különleges alkalomhoz köthető. Ja! Az első spatula is megvan amivel itthon a doktornéni megnézte a torkát mikor eljött :) A férjem meg is jegyezte, hogy jóhogy az első szaros pelenkát és az első taknyos zsepit nem tettem el...
2013. máj. 2. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!