Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győri Petz Aladár gyermeksebés...

Győri Petz Aladár gyermeksebészeti osztályról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 21:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi nem ott hanem a csecsemőosztályon feküdtünk, de sebészeti okból, ott műtötték a kisfiam. A nővérek nagyon rendesek voltak, az orvosok is, nekünk dr Vaszary Zsolt volt az orvosunk, nagyon rendes doki, pedig kiidegeltem szerintem annyit aggodalmaskodtam, végig türelmes bolt mindent elmagyarázott. de az osztályvezető főorvos is profi, anno még a férjemet is műtötte gyerekként. Azt hiszem bent aludni, csak 14 év alatti gyerekkel lehet. A nagyobbik fiammal is volt ott műtétünk de akkor nem kellett bent maradni. , azt a főorvos csinálta, nagyon lelkiismeretes doki.
2013. ápr. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!