Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tegnap vásárolni voltunk az 5...

Tegnap vásárolni voltunk az 5 hónapos kislányommal és meglepett, hogy már most mennyire hűtenek az áruházakban, ugye nem lett beteg a kicsim?

Figyelt kérdés
Nálunk nagyon meleg volt,kicsit le is izzadt a kicsim,mikor bementünk az áruházba,ott viszont elég hűvös volt,nagyon félek,hogy nem betegedett-e meg.Eddig nem tapasztaltam semmit.
2013. máj. 1. 09:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Milyen ruhába volt öltöztetve?
2013. máj. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ujjatlan body,vékony pamut rövid ujjú felső,pamut nadrág és egy bolerót adtam rá a hűvös miatt,meg egy kis kalap a fejénél,de azt levettem,mert leizzadt a kis feje.
2013. máj. 1. 10:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz semmi baj. Harom reteg ruha volt rajta + sapi. Ennek elegnek kell lennie.
2013. máj. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
61%

az az igazság hogy a nagy melegre való tekintettel elég bután öltöztetted fel. még jó leizzadt szegénykém.


ujjatlan body minek rá ha még adsz fölé egy rövid ujjút is? Ezt sose fogom megérteni!

Minek egy picit túlöltöztetni? Igen, így fog könnyen megfázni mert bedunsztolod szegényt, tiszta víz lesz a háta aztán meg beviszed egy hidegebb helyre vagy megfújja a szél aztán megbetegszik.



Te ilyen hőségben felveszel a rövid ujjúd alá plusz trikót????? Ráadásul úgy hogy feküdnél egy levegőtlen helyen?

2013. máj. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!