Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tejpépet eszik meg...

Mennyi tejpépet eszik meg egyszerre a babád? Tejpéppel lehet uzsonnát kiváltani, milyen adaggal?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 16:53
 1/8 Kerria ***** válasza:

1 évesen 100-120ml-t evett meg belőle, most reggelire szoktam néha adni, ha nincs időnk együtt reggelizni. Jelenleg 17 hónapos 140-160 ml-t eszik meg...

és nem mindegyiket szereti... (válogatós)

2013. máj. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi.Az én babám 5,5 hónapos és maximum 60 milit eszik meg belőle. Akkor az jónak számít ezek szerint? Mi a milumil vaniliásat próbáljuk most.
2013. máj. 3. 17:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet uzsonnát kiváltani.Én kb. 5 hónapos kora óta adom,és szoktam bele gyümölcsöt is keverni.Nekem csak fél adagot eszik meg egyszerre.
2013. máj. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kerria ***** válasza:

Szerintem az 5,5 hónaposodnak teljesen jó mennyiség a 60 ml...

A vaníliásat nagyon szerette, meg a gyümölcsösöket is, ami nem tetszett neki az a kekszes volt. (én nem voltam márkahű, vagy Nestlé, vagy Milumil, vagy Rossmann saját márkásat kapott. A legtöbbször a Milumil nyert...)

2013. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem nézem a mennyiségeket,fél adag tejpépet (70ml kb) szoktam elkeverni egy almával/banánnal/akármilyen gyümölccsel. Ezt bevágja vacsira a 7 hósom,utána 2 órával még egy nyugtató jellegű szopi (csak iszik),amin elalszik. Én önmagában, csak tejpépet nem adtam soha,de persze ki lehet vele váltani étkezést,viszont én jobbnak tartom valamivel keverni. A mennyiség az egyénenként változó,vannak jól evő és kisebb étvágyú babák. Az én fiam beveri a 200g-os babakaját,de ő szép,húsos kiskrapek :)
2013. máj. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Milyen péphez kevertek gyümölcsöt? Gondolom az ízesítettbe már durva lenne?! Ugyanúgy lereszelitek például az almát és az megy bele vagy hogy?
2013. máj. 3. 21:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Natúr vaníliás tejpépbe,simán lereszelem üvegreszelőn és kutyulom össze :)
2013. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi Sinemilt eszünk, abba bármit bele lehet tenni: zöldséget is és gyümit is. Én nem akarom az ízesített tejpépeket adni, szerintem ez a korai nassolás első lépcsője :(
2013. máj. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!