Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felébresszem ezért a kicsimet?

Felébresszem ezért a kicsimet?

Figyelt kérdés
10 hónapos a gyermekem, elvileg naponta 5 alkalommal kellene ennie,de ez sajnos nem valósul meg mindennap. 3 étkezés van kiváltva ( tízórai, ebéd, uzsonna ) reggeli,vacsora tápszer. Este 8 körül már alszik,és általában reggel 8-9 között ébred. Akkor kap tápszert,aztán már ebéd van,mert hol megeszi a tízórai gyümölcsöt,hol nem, aztán ebéd után alszik fél-egy órát. 4 körül van uzsi,7 körül vacsi,aztán alvás. Az 5. étkezést,ami ugye jelen estben a tízórai,nem tudom hova beilleszteni. nincsen egyik étkezés sem percre pontosan belőve,csak kb-ra. Felébresszem őt mondjuk 6-7 fele,hogy aztán 9 körül tízóraizzon? Vagy hagyjam úgy,ahogyan ő "gondolja" Amúgy jó étvágyú, mindet megeszik, jó húsban van.
2013. máj. 4. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne ébreszd fel, mert ha nem alussza ki magát, egész nap nyűgös lesz. Nem minden gyerek tízóraizik. Ha szépen fejlődik én nem ébreszteném ezért.
2013. máj. 4. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

10 hós baba és te ilyenen gondolkodsz? Még ha 10 napos lenne és eszedbe jut ilyen, elhiszem, de 10 hós gyerek addig alszik amíg akar, és ha van egy bevált napirendetek akkor mindek rugnátok fel?


Mi az hogy 5x-i evés. ha 6x akarna akkor nem adsz neki hagyod üvölteni? Enyémek soha nem kaptak tízóirait, pont ezért mert sokáig aludtak és nem fért bele, de eszembe sem jutott, hogy ezért ébresszem öket.

Tökéletes napirendet fölösleges megbolygatni.

2013. máj. 4. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát igazából azért tettem fel a kérdést,mert kíváncsi voltam,hogy ti mit tennétek? védőnőm csesztet hogy 5ször kellene ennie. én sem ébreszteném fel szívesen amúgy,csak kíváncsi voltam,hogy ebben az esetben mit tennétek? aúgy persze,fejlődik rendesen
2013. máj. 4. 07:41
 4/7 anonim ***** válasza:
Adjál reggel kevesebb tápszert, és akkor hamarabb megéhezik délelőtt.
2013. máj. 4. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nehogy felébreszd!!! :D Örülj,hogy ilyen szerencsés vagy hogy nyugiban szunyál a picid,majd jelzi ha éhes,nem aludna olyan nyugiban.Ne aggódj! :)
2013. máj. 4. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj nincs ezzel. Az enyém másfél éves, de ő is csak ritkán tízóraizik, mert kb. fél 9 - 9-ig alszik.

Nekünk is van, hogy csak háromszor eszik, és mellette szopizik amikor akar (reggel, délben és este mindig szopizik, azon kívül, ha eszébe jut).

Ha rendesen fejlődik, nem kell azért "beletömni" még plusz egy ételt, mondd a védőnőnek, hogy úgy van ahogy ő mondja, aztán kész.

2013. máj. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó tanàcs: SOSE ÉBRESZTGESD AZ ALVÓ OROSZLÁNT!......:)
2013. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!