Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 Baby Dragon 0-18 kg autósülé...

4 Baby Dragon 0-18 kg autósülésről tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2013. máj. 5. 16:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Borzalmas :(. Mi ilyet vettünk elsőre (tapasztalat híján).

Ahhoz, hogy háttal be tudjuk kötni, rövidnek bizonyult az autónk biztonsági öve (én naívan azt hittem, hogy ez szabvány méret, hát tévedtem).

Mikor rendesen menetirány szerint be van kötve, akkor úgy mozog, hogy azt hittem felborul (mert az öv az ugye csak hirtelen mozdulatnál blokkolja).

Az ék az alján amivel még pluszban dönteni lehet (bár anélkül is lehet valamennyire), belefúródik az ülésbe, bár így is valamennyire megemeli, de kb. fele annyira, mintha mondjuk a talajon állna (arról ne is beszéljünk, hogy az ülésnek sem tesz túl jót).

Szóval mi is benéztük ezt a fajtát, mert amúgy tök kényelmesnek tűnik, sőt, lehet az is, csak nem igazán praktikus sajnos.

Szóval néhány hónap után inkább vettünk egy használt Concordot, a másikat meg nem használjuk, csak betettük apukám kocsijába, ha netán hirtelen menni kéne valahova, akkor mégis legyen benne gyerekülés.

2013. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!