Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kiborít a babám. Nem bírom...

Kiborít a babám. Nem bírom tovább?

Figyelt kérdés

Remegek mint a nyárfalevél,mert nem hiszem hogy van még egy ilyen gyerek,mint az enyém.


Teljesen tehetetlen vagyok, és nem találom a kiutat.

Napközben kétszer alszik, de mindne alvás borzalmas. Mindig a bömbölés, sírás,visítás megy előtte napok óta már legalább fél órát sír előtte.

Mindig is nehezen aludt, de ezt már nem tudom tovább csinálni, nem egy....

8,5 hónapos, négy foga kinn van, túl vagyunk a nagyobb mozgásfejlődésen, és egy szep. szorongáson is.


De ez nem mehet így tovább,hogy minden alvás előtt legalább fél órát üvölt,mint akart vernek:(:(:(


Adjatok tanácsot,mert én aztán már mindent megróbáltam,cicizés, cumisüveg, cumi, ringatás, pihenőszék, melléfekvés. de semmi nem válik be


2013. máj. 9. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy kellőképpen fáradt?
2013. máj. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Ha az erőt ad, nem vagy ezzel egyedül :) Az enyém van, hogy első lerakásra alszik is, mint a kisangyal, de már előfordult másfél órás üvöltés is!!! És mire beállunk valamire, megint jön újítás, és megint nem értem mi baja, hiszen idáig jó volt neki...enyém 7 és fél hónapos - foga még nincs, de nagyon nyűglődik vele, most volt beteg, sokat fejlődik a mozgása, és kezdem észlelni a szeparációs szorongás első jeleit...szóval nálunk sem egyszerű :)

kitartást! és amikor tudod, passzold le egy kicsit a gyereket másnak!!! Nálunk van olyan nap, hogy apa megérkezik és én mondom, hogy mára elegem volt a gyerekből, innentől ő foglalkozik vele - én meg persze csinálom a lakást, de az is felüdülés, kikapcsolódás ilyenkor. természetesen, amikor gond van, én kellek, de akkor sem 0-24-ben kell vele foglalkoznom.

2013. máj. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk is sokszor van ilyen, főleg ha én altatom (az apjánál hamar elalszik, csak ő keveset van itthon), de ilyenkor hagyom magától kidőlni. Ha este 10-kor ájul el, az sem érdekel. Napközben csak kint hajlandó aludni, tologatom a babakocsiban, de ha elaludt akkor kertészkedek. Esetleg ha kivinnéd és elájulna a babakocsiban? Nem ülteted fel teljesen, hanem félig döntve, úgy el tud aludni, de ha nézelődni akar akkor azt is tud. A friss levegő elnyomja.
2013. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
alvotargya van? Ha meg nincs probalj adni neki, mire elfogadja lehet hogy egy honap is lesz, de kesobb nagy hasznat fogod venni. Addig meg: vagy nem eleg faradt vagy tul faradt. Ezt meg kell figyelni, bar nagyon nehez eltalalni. Sok-sok turelem, nem szabad idegesnek lenned, mert megerzik. Tudom, hogy konnyu mondani, de tuti van valami belso megerzesuk, mert ha csak egy kicsivel is voltam feszultebb a lanyom azonnal nem aludt el. Esetleg hordozni nem probaltad? Napkozben legyen minel tobb testi kontaktus. Ha valamin valtoztatsz akkor az legalabb egy hetig legyen ugy, mert elso egy-ket nap rosszabb mint elotte, tiltakoznak ellene, es csak utanna lehet eldonteni, hogy tenyleg jot tett a valtozas vagy nem.Kitartast, nehez idoszak de hamar elmulik
2013. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Általában reggel 7kor kel, fél10kor tízóraizik,akkor más álmos, elrakom és 10kor tuti kidől.


Most fél1kor ebédeltünk, akkor már álmos volt, leraktam,de csak "hiszti" ment. Negyed2kor meguntam, kihoztam,hogy a nagy is tudjon aludni. ÉS elringattam, bár rettentően üvöltött, feszítette magát, de nem engedtem neki,mert már alig látott az álmosságtól:(:(

2013. máj. 9. 13:51
 6/12 anonim ***** válasza:
jó levegőn altatás nem segítene? vagy csak legyen kint sokat délelőtt.
2013. máj. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Szinte egész délelőtt kinn van.

FElkel reggel, aztán fél 9körül megyünk boltba, ide oda mamához, hol babakocsi, hol bicó. Hazajövünk,alszik,majd ebédig szinte csak kinn vagyunk:(


Babakocsiba rögtön felül, hiába van fektetve a háttámla, már próbáltam de 40 perc tologatás után feladtam:(

2013. máj. 9. 14:05
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk akkor van ez, mikor túl álmos. Hosszú idő után megtanultam mik azok a jelek, mikor azonnal vinni kell aludni. Ha nem, nálunk is fél óra ordítás.

A lányom sötét szobában alszik, alvás előtt kap tiszta pelust, teát, oda adom az alvós takaróját, cumi, és alvás. Volt olyan is, hogy az istennek nem akart aludni, de akkor sem vettem ki. Bent hagytam a babakocsiban, és szépen elaludt.

2013. máj. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

szerintem nincs okos megoldás...ez egy időszak amit túl kell vészelni valahogy...

Én kisfiam 5,5 hónapos és picinek még többet visított mint most.Én is sokszor holtponton vagyok, hogy nem bírom,minden altatás előtt üvölt,pedig álmos.Ha éppen elunja a babakocsit, vagy a pihenőszéket akkor is üvölt.Mikor a 2,5 éves bátyát zuhanyzom akkor is üvölt...sajnos vannak ilyen gyerekek.Vannak szebb pillanataink is, de egyenlőre semmit sem tudok csinálni a mellette...sajnállak és szorítok, hogy te is,mi is hamar túl legyünk ezen az időszakon:)

2013. máj. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyan ez ment.Most múlt nyolc hónapos.A nappali alvás egy rémálom volt.Előfordult,hogy egész nap kb.40 percet aludt napközben.Persze alig látott az álmosságtól,és úgy ordított mint akit nyúznak.És minden altatáskor ez ment.Most eljutottunk odáig,hogy talán megvan a megoldás.Beteszem a székébe,bekapcsolom neki a zenét,és nem foglalkozok vele,nem beszélek neki.Kicsit hintáztatja magát,és bealszik.Én meg átviszem a kiságyába.De amíg átrakom a kiságyba végig szól neki a zene.Furcsa,de megfigyeltem,hogy arra a számra alszik el,és azóta ez megy.Nálunk úgy tűnik ez lesz a megoldás.
2013. máj. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!