Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Humana banános tápszer...

A Humana banános tápszer megfogja a gyerek hasát?

Figyelt kérdés
Most 8hósak vuk. Eddig Bebát ettünk, mert az bevált, de már naon sokba van a tápszer, ezért átváltottunk a banános Humanara, ami 1000ft és 900g-os. Csak az a gond, hogy mikor picike volt, a Humana tápszerrel kezdtünk, de attól nem volt széklete és a negyedik próbálkozásra találtuk meg a Bebát. Azt ette is és széklete is volt. Tud valaki nem Humanaba olcsó tápszert? Mert a mi orvosunk azt mondja, nincs másfajta.
2009. szept. 30. 13:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Tényleg ez a legolcsóbb. Mi is sokat szenvedtünk a kakival az első 4 hóban, de nem fogta meg a gyerek hasát ez a tápszer. Gondolj bele: mikor utoljára ezt a tápszert ette a gyermeked, még kicsi volt, nem evett mellé gyümit, főzeléket, semmit. Most viszont 8 hós, gondolom megy a kanalas kajázás 1000-rel, és gondolom csúszik mászik, netán már ácsorog, szóval azóta sok minden válztozott, hogy utoljára humanat evett. Szerintem nyugodtan add neki, az én lányom is ezt eszi, és imádja, és egy nap 3 kakija van, amivel nem küszköd.

REmélem segítettem. üdv:Andi

2009. szept. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Igen, már adok neki kanalasat, és megpróbálom a Humanat.
2009. szept. 30. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!