Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már nincs tej, akkor nem...

Ha már nincs tej, akkor nem fogja keresni a cicit? Lehet tej nélkül is megnyugtatásként odaadni?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kisfiam és éjszaka többször felébred cicizni.Csak úgy tud visszaaludni.Egyre kevesebb a tejem,ha nem lesz már akkor szopizni fogja tej nélkül is?
2009. okt. 2. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:

dehogyis!

és ne is engedd!!!

szegénykét összezavarod! ilyen alapon még 3 évesen is szophatná...

inkább most szoktasd le erről.

2009. okt. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha éjjel is rendszeresen kel és cicizik akkor van még ott tejcsi. Nem hallod ahogy kortgyol? Szerintem hagyd, nappal már nyilván "nincs rá ideje", este pótol.
2009. okt. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen van még tejem,de el sem tudom képzelni,hogy mi lesz ha nem lesz.Mióta menstruálok elég sokat kell szopiznia,hogy legyen és a nőgyógyász is azt mondta,hogy a menstruáció miatt könnyen elapadhat.Éjjel,ha nem kap cicit,hogy "cumizzon" rajta,akkor ordítás van.Más hogyan kezelte az ilyen helyzetet?
2009. okt. 2. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem akarom megbántani a dokidat, de ilyen marhaságot, hogy a menszesztől elapad még nem hallottam. Az igaz, hogy a hormonhatás miatt állítólag megváltozik az íze, és ilyenkor a kicsik nem mindig szeretik annyira, de ahogy elmúlik, minden helyreáll. Amíg van aki szopizzon, addig tej is van. Ha már nem kéri majd, akkor nem is lesz baj hogy nincs. Tájékozódj a tejtermelődésről: wwww.lll.hu

Az enyém még csak 12 hós, de a nagyobb babák anyukái szerint ha a gyerek már érti amit mondasz, akkor lehet beszélni vele és vannak szelíd praktikák az éjjeli szopi leállítására. Nézd meg a honlapot, és a wwww.kismama.hu-t is.

2009. okt. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!