Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, ez már nem...

Mit csináljak, ez már nem állapot?

Figyelt kérdés

7 hónapos kisfiam éjszaka óránként van fen!Van mikor cici kell neki,van hol csak inni akar,van mikor semmi sem jó neki,és csak "ümmmmm"-get!Nem ébred fel mert a hangján hallom mikor van ébren,mikor nem!

a foga nem nő éppen,éhes nem lehet,mert van hogy egész éjszaka csak iszik,és reggel mégsem kell neki azonnal a reggeli,nem éhes!

Napközben délelőtt alszik fél órát,délután séta közben 1 óra hosszát.Azt sem mondhatom,hogy napközben sokat alszik!Egyébként vidám,mozgékony,ügyes kicsi fiú!

ötleteket,megoldásokat szeretnék.


2009. okt. 5. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 7 hós és soha nem volt jó alvó de 6 hónapos korától mostanáig aludt éjszaka de már megint ébred ahogy a tiéd .én nem nyúlok hozzá csak ha ébren van már ,legtöbbször vissza alszik magától.szerintem a fog is bűnös mert neki most jön a negyedik és én sem gondoltam volna hogy az csak egy pár napja láttam.
2009. okt. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is ilyen, nem tudok mit csinálni vele, 4 hónaposk ora óta üzi az esti felkeléseket, most 11 hónapos.
2009. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 7 és fél hónapos, ugyanaz van vele, mint nálatok. De az én kisfiamnak már a második foga jön. Szerintem a te kisfiadnak is a foga jön, ha nem is látszik még. Nekünk is egyszer csak hirtelen kint volt. Ezt át kell valahogy vészelnünk, nincs más választásunk, én is sokszor már alig látok ki a fejemből. Kitartás!
2009. okt. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kincsemnek már 6 foga van.Most éppen nem nő,nincs jele.
2009. okt. 5. 10:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor én se számítsak arra, hogy ha kibújnak a fogai jobban fog aludni? :S

Utolsó voltam

2009. okt. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!