Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot/mirelit/ hogyan...

Spenótot/mirelit/ hogyan készitsem el 11 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Kérlek részletesen irjátok le mert még soha nem csináltam.Köszönöm!
2009. okt. 5. 16:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!! Úgy, mint magatoknak!!! :) Csak tehéntej helyett használj babatejet, vagy vmi tej alapú készítményt. Kiveszed, odateszed főni, kell víz is alá, hogy oda ne kapjon. Majd csinálsz egy kis fokhagymás rántást, berántod, és jöhet rá a "tej". Persze só, kis ízesítő, kinek milyen az ízlése. Van, aki, áztatott(tejben vagy vízben)zsemlét is tesz bele, jól összemorzsolva, ettől talán "selymesebb" a zamata. Remélem tudtam segíteni!
2009. okt. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. 11 hósan már lassan azt eheti, amit Ti, ezért lehet rántást is csinálni. Persze ha még nem kapott, akkor fokozatosan szoktasd hozzá, így krumplival is sűrítheted rántás helyett, de fokhagymát ízesítésként így is rakhatsz bele. Sok sikert, csak ügyesen!
2009. okt. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!