Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vegyek sport babakocsit a...

Vegyek sport babakocsit a 2hónapos 2hetes babámnak?

Figyelt kérdés
Kicsim nem szereti a rendes babakocsit,mindig fel akar ülni benne.De amint meg van támaszva a háta,még jobban fel akar ülni.Sír a kocsiban.Mit tegyek?
2009. okt. 6. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
38%
Ültesd fel. Ha ennyire szeret nézelődni, nincs értelme ordíttatni végig az úton. A sportbabakocsit nem javaslom ilyen idősen, többez árt mint használ.
2009. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se engedd még ülni.A sportkocsi is túl korai még.Esetleg próbáld hasra fektetni.
2009. okt. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültetni még nem tanácsos, gurul is, meg gerincének sem jó. Meg jön a hideg is, abban nagyon fázna is télen. Tavaszra viszont pont jó lesz. Nézelődni még nem tudna most nagyon amúgy sem, abban még jobban sírna, mert jobban éri a szél. Próbáld úgy vinni, hogy evés után játsz vele egy kicsit, hogy elfáradjon, fél órát egy órát, és úgy menj utána ki vele, akkor álmos is, és lehet könnyebben elalszik.
2009. okt. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
ja, és lehet, hogy a sapi zavarja, vagy izzad, melege van, vagy meg van gyűrődve pulcsi alatta, ilyenek miatt is sírhat.
2009. okt. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam 5 hónapos volt amikor felült magától és azóta babakocsizunk ,mert előtte csak ordítot benne.Most 7 hónapos.
2009. okt. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se ültesd még fel. Majd ha már magától felül ráér akkor ücsörögni. Én hasra fektettem úgy elvolt, elnézelődött. Szerintem Nektek épp tavaszra lesz aktuális a sportkocsi. A hideg hónapokban én sem fogom használni a sportkocsit, pedig az enyém már elmúlt egy éves.
2009. okt. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha van lehetőséged próbáljki egy olyan kocsit amire a babahordozót rá lehet rakni, abból kilát és mégsem párnával támasztod meg a hátát.
2009. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nehogy ültess egy 2 hónapos babát!Nálunk is volt ilyen korszak,akkor leültem a babkocsi mellé egy padra és beszéltem neki.Pár hét alatt elmúlt.Azóta is áldom,hogy nem vettük ki.Én a sportal még várnék-kicsi a babád.
2009. okt. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!