Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel mossam ki, hogy megpuhul...

Mivel mossam ki, hogy megpuhuljon?

Figyelt kérdés

2. babámat várom,megmaradtak a fürdőlepedők a lányomról,szép állapotúak,csak nagyon kemények

ha kapnék jó,bevált ötletet,a pici ruháit is azzal mosnám

jöhet öblítő és mosószer is

szerintem az egész családnak rátérek egy újra,csak nincs ötletem



2013. máj. 31. 08:18
 1/8 anonim ***** válasza:
öblítő helyet használj ecetet
2013. máj. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én anno kaptam baromi kemény ruhákat ajándékba.. Gyönyörűek voltak, márkásak csak iszonyú durvák és kemények. 30 fokon mostam őket, Persil sensitivvel és Silan baba öblítővel, aztán kifordítva kivasaltam őket. Mintha újak lettek volna. Szépen rendbe hozza.
2013. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is elővettem a lányom régi cuccait a fiamnál, nekem az Ariel mosópor, és Lenor öblítő (sárga) vált be.
2013. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

igen én is ezt akartam mondani, használj kb 1/8 deci ecetet, nem lesz büdös. ha azt akarod, hogy illatos legyen, akkor lehet kapni mosóparfümöt (mosódióhoz) és aztán vasald át gőzölős vasalóval.


a mosószódát mosáshoz nem ajánlom, mert attól megkeményednek a ruhák és mindent 40fokon moss, mert a 60foktól is minden sokkal keményebb lesz

2013. máj. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3. vagyok, igen, én is mindent 40 fokon mosok, az tényleg jobb.
2013. máj. 31. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a babacuccokhoz alapból nem használok vegyszert: mosódiót, mosógolyót és mosószódát és ecetet, a fürdőlepedőket, pelusokat és pamut cuccokat 90 fokon mosom és gőzölve vasalom, tök puhák.
2013. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én Tomi Babyt használok mosószernek, öblítőnek DM saját márkásat. Itthon magunkra szintén Tomi, öblítőnek ecetet. 11 hós a fiam, most szeretnék áttérni a mi mosási rendszerünkre.

De amitől igazán puha volt, azt ajándékba kaptuk, a Brendonban kapható Giraffe mosószer és öblítő.

A mosódiót nem ajánlom, mert lerakódhat a ruhákra meg a gépre.

2013. máj. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen bekötöd a textilzsákot, amibe a mosódiót kell tenni, akkor nem hullik ki belőle. Odafigyelés kérdése.
2013. máj. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!