Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák! A ti fiatokna...

Kisfiús anyukák! A ti fiatoknak is felszívódott, már akinek volt?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak here vízsérve van.A doki szerint 80%-ban ezek felszívódnak.2 hónapos a babám.

mikorra szívódott fel nektek?



2013. máj. 31. 11:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak köldök sérve volt helyre jött. Persze ez más.Keresztfiamnak here sérve volt.Tesómék rakták neki sokszor vissza,volt hogy kórházba rohantunk vele mert kijött és nem tudták vissza rakni csak az orvosok.Vártak vele hátha magától vissza húzódik.Aztán vagy 2éves lehetett mikor megműtötték.Azóta semmi baja.Reggel bevittük,megműtötték és délután hozhattuk haza.Azóta semmi baja hála égnek.De remélhetőleg vissza húzódik a babádnak,még nagyon kicsi,ne hagyd erőlködni meg sírni.
2013. máj. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A vízsérv más előző, ez egy vízhólyag szerűség, ha beteg, megduzzadhat, mást nem okoz. Nekem 9 hónapos a kisfiam, szerintem teljesen elmúlt, de 1évesen visszaviszem majd. Nagy eséllyel elmúlik.
2013. máj. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak is felszívódott.Nagyon régen volt,halványak az emlékek,de úgy emlékszem,néhány hónap alatt,egy éves korára már biztosan nem volt meg.
2013. máj. 31. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!