Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hány hónaposan vagy hetesen...

Ti hány hónaposan vagy hetesen hagytátok először a babátokat az anyukátokra vagy a párod szüleire?

Figyelt kérdés
Nagyon jó gondoskodó anyósom van,imádja az unokáját, aki a kisfiam és 1,5 hónapos.Anyatejes baba.Szombaton szeretnék elmenni a férjemmel egy pár órára vacsorázni, szerintetek ennyi idős babát már otthagyhatok az anyósomnál vagy anyunál erre az időre ha lefejek tejet amit neki adhatnak?

2013. jún. 6. 10:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a kisfiad jól elvan a nagymamával,mikor ott vagytok,és mondjuk sír,de a mama meg tudja nyugtatni,akkor szerintem ott hagyhatod. én 2 hónaposan hagytam először ott kb másfél órára. azóta heti egy napot a mamánál van,és minden szuper jó. :)
2013. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nekem kb 2 hónapos volt a lányom, amikor moziba mentünk. Hagytam otthon anyatejet meg a biztonság kedvéért vettünk tápszert, nagyon jól elvoltak. Én meg bealudtam a filmen :-)
2013. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Varratszedés miatt már kb 10-11 naposan otthon hagytuk párom szüleivel, mivel pont akkor jöttek látogatni, én meg féltem, hogy nem fogok tudni hazamenni a varratok kiszedése után bkv-val, mivel még soha nem volt ilyenen, nem tudtam mire számítsak. Megetettem a babát, letettem aludni, és végig aludta azt a kb másfél órát, míg a nőgyógyásznál voltunk.

Aztán anyukámra hagytam a 6 hetes kontrolnál, ott is etettem és a következő etetésre már otthon voltam.

És kb 7 naposan apukára hagytam otthon, mikor nekem kontroll vizsgálatra vissza kellett mennem a kórházba...hát ott két etetés is apukára maradt, mivel a kórházba senki nem foglalkozott vele, hogy engem egy pár napos baba vár otthon :(

Másfél hónaposan már nyugodtan ott hagynám a nagyszülőkre, ha tudom, hogy nem lesz gond, tudják mikor mit szeret a baba.

2013. jún. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is otthagyhatod, csak teszteld le, hogy megissza-e a lefejt anyatejet, mert az én fiam nem volt hajlandó...
2013. jún. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mi együtt voltunk most nyaralni anyuékkal, amig mi apával ketesben wellneseztünk addig anyuék voltak vele, és az utobbi 2 hétben már 2x voltunk moziba is :) Megissza lefejt tejet, hagytam is ott, imásja a a nagyanyját, miért ne :))

3,5 hos a lányunk.

2013. jún. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2013. jún. 6. 12:34
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi már 1-2 hónaposan pár órára ott hagytuk nagyszülöknél amig vásároltunk vagy kettesben csináltunk valamit. Hagytam ott én is tejet majd késöbb tápszert. Azóta is hetente valamelyik nagyszülővel van pár órát - fél napot és nagyon szereti meg persze a nagyszülók is igénylik:) 11 hónapos lesz. Szerontem ez igy normális nem jó ha mindig csak a szülökkel van a gyerek.
2013. jún. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2 hetes volt, mikor anyukám vigyázott rá. Talán 1,5 órát voltunk el. Ruhát kellett venni a fiamnak, mert sajnos kora baba volt, és erre nem készültünk. De nem volt semmi gond.
2013. jún. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kislanyom kb. 2 honapos volt amikor eloszor anyukamra hagytam,mert mennunk kellett hosszabb utra..Nem volt anyatejes,igy nem volt gond es jol elvoltak amig mi odavoltunk...Szerintem nyugodtan rahagyhatod!
2013. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!