Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol kezd egy baba többet...

Mikortol kezd egy baba többet ébren lenni, anélkül hogy végig sírná az ébrenlétet? 9 hetes baba anyukája

Figyelt kérdés
2009. okt. 10. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam már olyan 6-7hetesen egyre többet volt fent. De ő végülis soha nem aludta meg újszülöttként sem a 20óráakt!

Egyébként nem értem,miért is sírná végig az ébrenlétet???

2009. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azért sírja végig mert ő ilyen...Nem tudok rá magyarázatot...Sír és kész...
2009. okt. 10. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt a kislányom kb. 8-10 hetes koráig. Ha nem cicin volt, mikor ébren volt, akkor leginkább sírt. A védőnőnk azt mondta, hogy időbe telik, mire az idegrendszere megszokja a külvilágot. És tényleg, mintha elvágták volna olyan 2,5-3 hónapos korában, azóta nem megijeszti, hanem érdekli a külvilág, néha annyira elvan magában a játékaival, hogy csinálhatok bármit, Rám sem hederít. :-) Most már 8 hónapos, és egy édi bébi. Úgyhogy kitartás, 1-2 hét, és ez elmúlik.
2009. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hűű, az én Lányom 1 hónapos múlt és nálunk is ez van. Nagyon keveset alszik nappal és amikor elunja magát vagy már álmos de csak azért sem alszik, akkor sír. Ilyenkor aztán énekelhetek neki meg csinálhatok bármit... :-(

Szóval akkor még egy darabig ez vár rám...

Ma kapott egy hintát, na úgy néz ki abban elvan és aludt is benne! :-)

2009. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Zsöff85 ***** válasza:
Azért sír, mert álmos. Rakd le aludni.
2019. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!