Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van-e olyan tanulópohár, ami...

Van-e olyan tanulópohár, ami csepegésmentes, úgy kell belőle inni, mint a pohárból és 10-11 hós baba tud belőle inni?

Figyelt kérdés
Itatópoharunk van, de a szilikonos csőrt sokszor kell cserélni, mert kirágják...
2013. jún. 14. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiamnak ilyen van, ő 1 évesen kapta, hamar megtanult belőle inni. [link]
2013. jún. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%
Miért nem szoktatod inkább át a sima pohárra? Mi vettünk egy nagyon jó minőségű, puha műanyag poharat a brendonban (sajnos a linkjét nem találom), kb 1200 ft volt, 6 hónapos kora óta ezt használjuk (most 2,5 éves). Még a minta sem kopott le róla, semmit nem kell cseréni rajta. A naggyal én is vagyonokat költöttem ilyesmire, a kicsinek sosem adtam sem cumisüveget, sem itatópoharat, szerintem ezerszer praktikusabb!
2013. jún. 15. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hogy tanítottad meg pohárból inni? Abból is próbálkozok néha, én itatom, de tök vizes lesz, nem tud inni belőle:(
2013. jún. 15. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én 6 hós kora óta csak abból itatom, nem is használtunk cumisüveget. Megvettem ezt a kis poharat, ennek picit kiforduló pereme van, puha műanyag. Pár nap alatt megtanultuk, mellé is folyt néha, kis kortyokban itta, de nagyon ügyesen. Tapasztalatom szerint fontos, hogy milyen a pohár, ebből nagyon könnyű inni. Az volt csak kicsit macerás, hogy mindenhova magunkkal vittük, ezért ugye egyszerűbb a csőrös, de mivel mi vizet ittunk, nem volt gond. Kis üvegben vittem a vizet, pohárból megitta, ha meg nem fogyott el, bárhol kiöntöttem azt a pici vizet.
2013. jún. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!