Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kismamák! A ti babáitok hogy...

Kismamák! A ti babáitok hogy viselik a nagy meleget?

Figyelt kérdés
Kint kánikula, de itt bent a lakásban is igen meleg van, kb 27 fok, a babám nagyon szenved ma,sokszor sír. Ti mennyit itattátok ma? Szükségem van egy kis segítségre mert első babás vagyok, köszi mindenkinek a választ!

2013. jún. 18. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Sokat ittam, de a babám például napközben nem kér többször tejcit, viszont éjszaka gyakrabban szopizik, amióta kánikula van.

Minél lazábban öltöztesd. Ha nagyon szenved napközben is nyugodtan fürdesd meg, hátha megkönnyebbül kicsit.

2013. jún. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szenved a kisfiam. Foleg este az elalvassal. Mar 1 oraja nyuglodik. Torolgettem vizes vattaval szoptattam 2x is..

nappal itatom vizzel, amikor ker. Babakocsizas kozben is, nehogy kiszaradjon. 6,5 hos

2013. jún. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 1 éves, folyamatosan kínálgatom vízzel, teával, ha azt nem akar inni akkor hígított gyümölcslével. Sőt, ha azt sem inná akkor a főzeléket hígabbra csinálnám neki. Max 1 óra telik el 2 ivás között, általában csak párat kortyol, de ha szomjasabb akkor 80ml-t egyben megiszik. Csak kint hajlandó aludni napközben, és ma mindkét alkalommal derékig átizzadta a pólóját, szóval itatni kell. Szintén nyűgös.
2013. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én kisfiam 5 hetes, és nagyon szenved szegénykém. Alig aludt egész nap, megszunnyadt és mindig felébredt a melegtől, sírt sokat, pedig eddig a hangját is alig lehetett hallani. 2 óráként kért nagyjából szopizni, amúgy 3 óránként szokott. Emellett még vízzel is itattam, itta is, 100 ml a nap folyamán. nekem is első babám, és a szívem majd meg szakad érte. Most estefelé már kicsit jobb a helyzet. Napközben meg is fürdettem, hogy felfrissüljön, ruha alig van rajta. Remélem már nem sokáig tart.
2013. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Többször kéri magát cicire,attól függetlenül,hogy megiszik 3-4 dl vizet és eszik is. Bár most nincs akkora étvágya,megértem,nekem sincs. Nincs rajta semmi napközben,csak egy pelus,többször letusolom és áttörölgetem,de egyébként a viselkedése ugyanolyan,spurizik mindenhova és le nem állna egy percre sem.
2013. jún. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* 8 hónapos
2013. jún. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kisfiam 6,5 hónapos.Ő már télen is felöltöztetve a fűtetlen szobában érezte jól magát.Ha bevittem a fűtött szobába, már izzadt és minden baja volt.Olyan maximum 20 fok volt amit elviselt.Most egyszerűen pokol van.Szegénykém egész nap izzad, csak pelenka van rajta, szinte folyamatosan törölgetem vizes textilpelussal.Állandóan cicin lógna, de közben meg mozogna mert ugye 1000el mozgásfejlődik. :-) De ha mozog meg beidegesedik hogy melege van.Próbálom vízzel is itatni...háát inkább cicizni akar.Az esti elaltatás is egy pokol.Ma olyan fél 8-kor kezdtem az altatást, és most fejeztem be 10 perce.Eddig vergődött szegénykém..

Azért nem hiányzott ez nekünk az tuti!!

2013. jún. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Szegénykét nagyon sajnálom, izzad ő is ahogy fekszik...sajnos ez vár ránk,a héten meleg lesz :(
2013. jún. 18. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!