Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltatok ilyenkor? 2...

Mit csináltatok ilyenkor? 2 hónapos babám állandóan sír, ha lerakjuk.

Figyelt kérdés
Serintem nem éhes, nem kakis, nem pisis, nem fáradt. Lehet, hogy már most elkényeztettük azzal, hogy a kezünkben volt már eddig is sokat? Mit tegyek? Ti mit tettetek ilyenkor?
2009. okt. 13. 09:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen idős babát még nem tudsz elkényeztetni. Anyára vágyik, nemrég bújt ki a pocakodból. Szeretgesd. Hidd el, ezzel még nem rontod el, később ha már sok minden leköti, nem lesz ilyen. Esetleg nem lehet,hogy a pocakja fáj? Tornáztasd a lábacskáit, hogy megkönnyítsd a pukik távozását, szopizás közben többször büfiztesd, próbálj ki hasfájásra való szereket, hátha valamelyik beválik (infacol, espumisan cseppek, gripe water). 17 hónapos kislány anyukája.
2009. okt. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk ugyanez a szitu, karban kiválóan elalszik, aztán ahogy leér a feneke a kiságyhoz szeme kipattan és elkezd sírni:) Anyahiánya van, szereti érezni a tested melegét, érezni a szíved dobogását:) attól függetlenülm, hogy sokan azt mondják egy ilyen picit nem lehet elkapatni, esténként összeszorítjuk a fogunkat, betesszük a kiségyba és ott maradunk mellette míg el nem alszik. Mostanában jutottunk el odáig, hogy kb 5 perc alatt bealszik és nem is kell sokszor bemenni hozzá utána.
2009. okt. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A hasa tuti nem fáj.

Ha felvesszük, csönben nézeget.

Tényleg csak a közelség kell neki? Lassanként nem nagyon bírja a derekam. Meg hogyan csinálok így bármi mást (takarítás, mosás, evés stb.)?

2009. okt. 13. 09:14
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 és fél hónaposak vagyunk és ugyan ez volt/van.Nekünk a pihenőszék segített,szeret benne üldögélni(na nem mindig)nézelődni,gagyarászni.Közben hiper gyorsasággal próbálom megcsinálni a házimunkát és gyógyítani a derekamat.:)

2009. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
:)
2009. okt. 13. 09:25
 6/12 anonim ***** válasza:
Ez az amit szerintem nem kéne nagyon hagynod, később még wc-re se tudsz majd kimenni. Ezt komolyan mondom.
2009. okt. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez van. :( Derekad még jobban igénybe lesz véve később is, ha már 8-10 kiló lesz. Bocsi, nem elkeseríteni akarlak, de egy 2 hónapos baba szinte mindenkinél ezt csinálja, hogy ha anya közelségére vágyik, akkor sír. Ha kiszűrted, hogy nincs semmi baja, akkor ez van. Kipróbálhatod a pihiszéket, lehet, hogy be fog válni, de én úgy gondolom, ha rád vágyik, akkor semmi más nem válik be. A második válaszoló egyébként okosan csinálja, ha fáradt a baba, akkor bizony beteszi az ágyba és ott van vele, sír ugyan, de elalszik. Később neki nem fog kelleni kézben ringatva altatni, mint nekünk. Első válaszoló vagyok.
2009. okt. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenkor felkötöttem magamra. Legtöbb dolgot meg lehet így is csinálni. Én kendőt használtam/használok, de sok más hordozó is van.

Sokszor rajtunk aludt el, de csak ha sírós volt. Ha minden kerek volt, leraktam.

5 és fél hónapos. Szeret hordozva lenni, de egyedül is elvan, ha minden OK. Este leteszem az ágyába és egyedül elalszik. Nappal már nehezebb:(((

2009. okt. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Erre való a hordozókendő vagy ilyesmi. Kösd magadra, és máris szabaddá válik a két kezed, a baba pedig megnyugszik.
2009. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáltad már babakocsiban altatni? lehet hogy csak a ringatásra vágyik. az én kisfiam is 2 és fél hónapos és napközben csak ott hajlandó aludni.
2009. okt. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!