Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az itatópohárról? (Link)

Figyelt kérdés

[link]

Van valakinek erről vagy más szívószálas itatópohárról tapasztalata?



2013. jún. 26. 14:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Pont ilyenünk van, a kisfiam szereti, simán tud belőle inni, és tutira nem csöpög.
2013. jún. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a szívószálat nem nehéz tisztítani?
2013. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nálunk is a szívószálas vált be. Pedig volt 3 féle is. Nagyon dícsérték a tommee tipee-t [link]

Vettem neki, nem kellett. Mostanában dobtam ki, 1 év után, mert akárhányszor adtam neki oda nem kellett.

Volt mamos. [link]

Ezt úgy ahogy használta, de az igazi áttörést a szívószálas jelentette. Nagyon szereti a lányom.

2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nekünk is volt már eddig 4 fajta itatópoharunk. Mindből tudott inni, de csak úgy ha segítek. Eddig nem is volt gondom ezzel, de már 15 hónapos és szeretném ha egyedül inna. Ajánlották ezt a szívószálasat és ahogy belegondoltam lehet, hogy ebből menne neki, mert neki az okoz gondod, hogy megdöntse. A tisztítására én is kíváncsi vagyok.Mivel, hogyan tisztítjátok a szívószálat? Köszi a válaszokat:)
2013. jún. 26. 14:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Ilyen mam-os nekünk is volt kedves utolsó.Orrán száján csöpögött néha és nem tudom miért, de ez volt az egyetlen amit hiába tisztogattam naponta kétszer bepenészedett állandóan.
2013. jún. 26. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
még nekem is behorpad a homlokom, ha inni akarok belőle. ilyenünk van, borzalmas, nem venném meg mégegyszer
2013. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nehezen jön belőle az innivaló? 18 hónapos kortól van, akkor már kéne jönnie belőle pedig..
2013. jún. 26. 18:23
 8/10 anonim ***** válasza:
utolso vagyok. ne ugy kepzeld el, mintha egy sima poharba szivoszalat tennel es dol a szadba az innivalo. ezt rendesen szivni kell, erosen.
2013. jún. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor olyan mint a legtöbb itató. Nekünk eddig az összeset szívni kellett elég erősen.Pl. a tommee tippee-set elég rendesen és abból is ivott a lányom, remélhetőleg ebből is fog.:) Ha csak egy sima szívószál lenne akkor valószínűleg kifolyna.
2013. jún. 26. 19:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, elég erősen kell szívni, én is meglepődtem amikor egyszer poénból kipróbáltam, de ő egyszer sem problémázott rajta. Tisztítás szempontjából én simán szétszedem és beteszem a mosogatógépbe. Eddig nem maradt koszos a szívószál része, igaz főleg vizet iszik, de ha a pont ez az itató a tiszta, akkor az esti kakaója is simán elfogy belőle.
2013. jún. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!