Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányos anyukák, hogy csinálj...

Dohányos anyukák, hogy csináljátok?

Figyelt kérdés
A baba mellett gyújtotok rá, kimentek az erkélyre, vagy csak alvásidőben, vagy hogy?
2013. jún. 26. 16:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen kimegyek az erkélyre.
2013. jún. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Mindenkinek más a természetes, nem vagyunk egyformák. Később leírom, miért kérdeztem.
2013. jún. 26. 17:05
 3/19 anonim ***** válasza:
5%

Lakásban dohányzunk, mindig is ott tettük, szülés után se változtattunk.

2 dohányos szülő mellett úgyis automatikusan rá fog szokni idővel, akkor meg mindegy hol gyújtunk rá.

2013. jún. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
...azért nem mondanám biztosra,hogy rá fog szokni. én nem tudnék a lakásban rágyújtani,pedig megtehetném. mindig kimegyek a kertbe,de ha nem lenne,akkor minimum annyira lógnék ki az ablakon,amennyire csak lehet.
2013. jún. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért az nagyon nem mindegy, hogy majd valamikor rászokik-e a saját döntéséből vagy a szülő teszi ki a füstnek,amíg még nem tud tiltakozni. Mint írtam én is dohányzok, a férjem is, de a gyerekkel egy légtérben soha nem gyújtunk rá. Saját magunkat jogunk van mérgezni, de a gyerekünket nem. 1. vagyok
2013. jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Mióta gyerek van, csak az erkélyen lehet dohányozni. Még a vendégeinket is megkérjük, hogy menjenek ki. Annyi kivétel van, ha a gyerek alszik, akkor a konyhában bezárjuk az ajtót és akkor az ablakban lógva lehet, pl. télen. Én még a saját anyukámra is rászóltam, mikor náluk(!) voltunk, hogy a gyerek mellett ne gyújtson rá.
2013. jún. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen én is kimegyek az erkélyre, amíg a fiam eljátszadozik magában. (természetesen rálátok) Ha az udvaron vagyunk és ő homokozik, csúszdázik stb, arrébb megyek és ott is rágyújtok.
2013. jún. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
A teraszon gyújtok rá, ha nyűgösebb a fiam babakocsiba kiviszem magammal, de nyílván odébb megyek füstölni, de akkor lát és elbeszélgetünk :) 10 hónapos kisfiú anyukája
2013. jún. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Lakáson kívül. Kimegyek a lertbe, a teraszra.
2013. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Off:

Sógornőm 19 éves. Cigifüstben nőtt fel, nagyon durván passzív dohányos. A cigire rá sem tud nézni, beleszívni még úgyse. A szülők isznak is, alkoholt sem ivott még, csak a templomba 2 korty bort kb.

Nem mondanám azt,hogy akinél bent dohányoznak, akkor a gyerek is rá fog szokni. Ha az ész a helyén van, vagy van elrettentő példa, akkor ki sem próbálja...

2013. jún. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!