Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 7 hónaposan szeparációs...

Közel 7 hónaposan szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés

Lehet már ennyire korán? Csak én vagyok jó neki, más nem veheti fel, apuka is csak percekre. Leteszem, jön utánam, egy idő után sírva felakar mászni a lábamon. Alig tudok csinálni bármit, mert folyton kézbe akarna lenni vagy a földön, de üljek mellette.

Ennyire korán lehet szeparációs szorongás?


2013. jún. 26. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
igen, ez az
2013. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De miért ennyire korán? ez mit jelent? jelent valamit? nem 9-10 hónapos korban kellene?
2013. jún. 26. 21:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden baba más és más.Az én lányom is pont ezt csinálja.Főzök ő kompozik a konyhában rángatja a nadrágomat fel akar mászni.Mellette kell ülnöm és állandóan nyúz mászik fel rám.

Ő 7 hónapos múlt 12.-én.

2013. jún. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én fiam 6 hónapos múlt 7-én.
2013. jún. 26. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is feltettem pont ezt a kérdést amikor 6,5 hónapos volt a fiam:)

1 hónapig tartott nála s majd elmúlt.Viszont 11,5-12hónapos korában ismét előjött,most 13 hónapos,egy aprót lett jobb csak a helyzet:)

2013. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!