Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a napirendetek 4 hónapos...

Mi a napirendetek 4 hónapos tápszeres babával? Hozzátáplálás után mikor vannak az etetések, alvások?

Figyelt kérdés
Hogyan csináljátok?és mit eszik a baba?köszönöm
2009. okt. 14. 15:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Bár mi vegyesen kajálunk- tápszer, cici, püré- én úgy szoktam, hogy kb hajnal 6 kor felkel, kap inni, vagy cicit, ha van benne. Aztán legközelebb három óra múlva tápszer, újabb 3 óra múlva babakaja, ez dél körül van.(először almát pürésítettem neki és azt magában, aztán főztem krumplit(túl kell főzni) átnyomtam neki szűrőn és mindíg egy kicsit kevertem az almához, aztán mikor már fele-fele volt az arány főztem hozzá(külün lábasban, szintén túlfőzve) répát,(a főzőlevét nem szabad felhasználni!) és azt is szép lassanként egyre többet adtam az almás-krumplihoz, de mivel nőtt az adag a répa miatt, az almából egyre kevesebbet raktam, így lett belőle répás-krumpli.Lehet hozzá csirkehúst, csibemájat főzni mert kell a hús is.Semmi fűszer és mindent túl kell főzni!Ja és a krumpli főzőlevével lehet hígítani, vagy elkészített tápszerrel, de akkor csak fél órát állhat, szóval érdemes csak egy evésnyi mennyiséget hígítani. A többit beteheted a hűtőbe holnapig. Ha többet sikerült csinálni akkor meg porciózd szét és fagyazd le.

Remélem tudtam segíteni!

Jó egészséget!

2009. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, az kimaradt, hogy ebéd után minden ugyanúgy, tehát 3 óránként tápszer.És lehet hogy szomjas lesz a püré evés közben, készíts oda valami iszikét!
2009. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!