Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Dohányos anyukák! Nektek hogy...

Dohányos anyukák! Nektek hogy van időtök baba mellett cigizni?

Figyelt kérdés

Hogy osztjátok be, mennyit szívtok egy nap? Mikor szoktatok vissza és miért? Mekkora a babátok?

Nem vitát akarok szítani, úgyhogy a "minek az ilyennek gyerek?" Típusú válaszadók kíméljenek! Elöre is köszi!


2013. júl. 1. 03:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
En nem dohányzom, de a környezetemben volt pár dohányos anyuka. A többséget nem zavarta a gyerek, simán rágyújtott a babával a karján a játszótéren. Egy közel ismerősöm akkor dohányzott, amikor a kicsi aludt- kiment a teraszra, elszívta a cigit es kesz
2013. júl. 1. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ha van idöd rágyujtasz ha nincs akkor nem.Nincs0-24 ben ott a gyerek.
2013. júl. 1. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Így van, az utolsó válaszoló tökéletesen leírta.
2013. júl. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Akkoe szoktam vissza amikor már nem szopizott a babám. Amikor van idő, kimegyek az erkéléyre és cigizek. Az utcán nem szoktam mert szerintem ciki cigizni, főleg úgy hogy ott van a baba is.
2013. júl. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%

Akkor szoktam vissza miután már nem szopizott a babám.

Reggel mindig előbb kelek mint ő nálam a reggeli cigi rituálé :)

Ha nincs akkor feszült,ideges leszek.

Aztán délelőtt alszik akkor megint rágyújtok.

Családi házunk van ha epp nem alszik de tágyujtanék beleteszem arra a pár percre az utazóágyba és kimegyek.

2013. júl. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%
Szoptatás abbahagyása után pár hónappal szoktam vissza,már ha ez visszaszokás... Terhesség előtt napi 1-másfél dobozt elszívtam,most talán napi 3 szálat szívok el. Azért szoktam vissza,mert hiányzott a reggeli kávém mellé. Először csak fél szálakat szívtam,aztán egyet,most általában kettőt,néha becsúszik egy harmadik. Az elsőt reggel szívom,amikor a fiam még alszik,a másodikat este,amikor már alszik. Néha a délutáni alvása közben is rágyújtok,mert ilyenkor ebédelek általában. 20 hónapos.
2013. júl. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szoptatás abbahagyása után szoktam vissza, mert hiányzott. Úgy 1 dobozzal szívok naponta. Hogy van időm rá? Miért ne lenne? Ha ébren van és eljátszik, vagy ha nyűgös kiviszem az udvarra magammal járókába, és ha lát nem sír. 10 hónapos a fiam.
2013. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%
Elsőnél vissza szoktam, hiba volt. Most nem áll szándékomba. Sokkal jobb nélküle.
2013. júl. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szoptatás és fejés abbahagyása után szoktam én is vissza, bár az én fiam mellett még az is rászokott volna a cigire, aki soha sem gyújtott rá. Néha annyira ki voltam idegileg, hogy csak ez nyugtatott meg. Főleg alvásidőben cigizek, vagy mikor apa játszik a gyerkőccel, akkor kimegyek az erkélyre. Néha az utcán is rágyújtok, de úgy soha, hogy tolom a kocsit, hanem a padon ülve (pl. ha alszik a kocsiban) és kellő távolságra a kocsitól, hogy még véletlenül se menjen rá a füst. Ismerőseim közül senki sem (anyukák) dohányzik, ezért engem elítélnek, lenéznek, de nekem muszáj, mert idegbeteg lennék különben. Amúgy nem sokat szívok, napi 5-6 szál (régen volt 1-1,5 doboz is / nap).
2013. júl. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amikor a fiam abbahagyta a szopit, akkor szoktam rá vissza, 7 hetes volt. Eleinte csak 1 szálat szívtam esténként, majd később egyre többet. A fiam 17 hónapos, napi 8-10 szálat szívok el. Családi házban lakunk, vagy kimegyek az erkélyre, onnan rálátok a fiamra, vagy be a babakocsiba és le a teraszra. (emeleten vagyunk) Ha kint vagyunk és ő csúszdázik, homokozik, arrébb megyek és rágyújtok. Séta közben is rágyújtok, ha a párom tolja a babakocsit.
2013. júl. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!