Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fisher Price daloló mesekönyv?...

Fisher Price daloló mesekönyv? Vélemények? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sajnálni a pénzt a jó játékra, szerencsére meg is tehetjük, hogy megvegyük, amit szeretnénk. Ezt a játékot viszont teljesen feleslegesnek és ehhez képest nagyon drágának találtam. Aztán egy rokontól megkapta a lányunk ajándékba. Egyszerűen imádja. Egy órát is eljátszik vele.
2013. júl. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is használtan vettük, de nagyon szereti a kislányom, ő is elvan vele sokáig...!! Nekünk bevált, így ajánlom! :)
2013. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Használtan vettem, nagyon szép állapotban, remekül elvan vele a fiam. Nem volt rossz vétel.
2013. júl. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Természetesen én is használtan venném, nem újan. Újan eszméletlen drága, és mi nem tehetjük meg magunknak...
2013. júl. 3. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

a kisfiam 3 éves, nagyon szerette ezt a játékot kb. 6 hós kora óta.

Akkor először csak a villogó gombot nézte, kacagott, ha hallotta benne a csilingelő kacagást, később kinyit-becsuk, gombnyomkodás, állatot megmutatni stb.

2 éves kora körül már elég érthetően énekelte a benne lévő dalokat, kereste a színeket, formákat stb.

Nekünk angol verzióban van meg, mert mi kétnyelvű család vagyunk és igyekszem hangsúlyt fektetni arra, hogy természetes legyen számára az apukája nyelve is, akkor is, ha csak én vagyok vele (ez a gyakoribb).

Szerintem hasznos, sokoldalú játék: fény, hang, színek, számok, mondókák, kérdések- tényleg figyelemfelkeltő egy kicsinek.

Az óvodába készülő 3 évesem most mondta, hogy már inkább másikkal játszik (eggyel komolyabb interaktív könyvvel)- így ez már nem kell neki.

Mivel nincs a környezetemben kisgyermek, így feltettem egy aukciós oldalra.

Ha találsz jó állapotú játékot, szerintem az sem gáz, ha onnan veszed meg. Ha vigyáztak rá, szép tiszta és működik rendesen, akkor egy fertőtlenítős kendővel kell csak letörölni :)

Szép napot:

2013. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!