Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Fogyókúrázik"a babám. Sok...

"Fogyókúrázik"a babám. Sok egy napra 2 szem alma és egy egész narancs?

Figyelt kérdés
Természetesen a napi gyümölcsmennyiségre gondoltam és nem az egész napi kajájára.12 hónapos.
2009. okt. 16. 16:57
 1/9 anonim ***** válasza:

ha emellett normálisan eszik mást is, akkor nem sok

az én 13 hónapos babám egy körtét eszik meg egy nap, vagy egy barackot. ennyi

2009. okt. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nagyon sokat eszik és most ebből kell lejjebb faragnunk a dokinéni tanácsára.Szereti a pocakját nagyon.
2009. okt. 16. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem sok! A ti dokinéniteknél nem működik az egyél napi legalább 3x gyümölcsöt zöldséget? Ha viszont tényleg nagyon kéne csökkenteni akkor inkább minden étkezéséből egy kicsit csökkents, szerintem.
2009. okt. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

lefaragni?!

de miért, mennyiket eszik?

(első vagyok)

2009. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hány kiló ás hány centi?
2009. okt. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
12 kiló és 78 centi.4200 g-al született.Én kérdeztem rá a dokinéninél hogy normális-e hogy ekkora.Azóta voltunk másik dokinál is és ő azt mondta,hogy fehér kenyeret egyáltalán nem ehet,banánt sem,babapiskótát sem és tejet is csak összesen 2 dl ihat egy nap.Csak zsírszegény natúr joghurtot ehet stb..Nasizni nem sokat szokott pedig(egy nap 2-3 babapiskóta)inkább a főétkezésekkel van a gond én úgy látom.Van hogy annyit képes megenni mint amennyit mi eszünk és reggelire is a kenyér mellé meg se kottyant neki 4 dl tej.Pedig még csak 2 hete kóstolta meg tejet.
2009. okt. 16. 20:47
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel nincs gond, az én kislányom is képes megenni ennyit, tegnap volt 1 éves, igaz, 9 kg csak, rengeteget mozog, állandóan megy.

Minden gyereknek más az étvágya, más a genetikája. Ha mondjuk nem banánt adsz neki főétkezések közt, hanem almát, az valóban segíthet. Arra kell csak figyelni, hogy ne egyen túl sok édeset, mert nem hízlalni kell a gyerekeket, hanem etetni és akkor nem lesz túl nagy a súlya.

De mondom, nem baj az sem, ha sokat eszik, az én gyerekeim a mai napig annyit esznek, mint mi, és mondom, a kicsi 1 éves.

2009. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ne hogy már fogyókúráztasd szegényt.

Fiam 4,4 kilóval születet, 1 évesen volt 12,2 kiló és 82 cm.(megnéztem a babkönyvét)

Januárban lesz 10 éves, pont ma mértem 45 kiló , nayakmig ér (én 170 cm vagyok) és 39-es téli cipőt vettem neki.

2009. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

előző

Mindig jó evő volt, nem kövér, jár úszni és kb annyit eszik mint én. Mellesleg 21 hónapig szopott.

A mi orvosunk mindig mondta, hogy milyen strmm gyerek, de ilyet, hogy fogyózzon soha!

A te orvosod idióta.

2009. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!