Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kotod le a gyereked...

Hogyan kotod le a gyereked figyelmét az autout alatt?

Figyelt kérdés
Lànyom lassan egy éves lesz,de szinte mindig végig kinlodja az utat,ha megyunk vhova. ez érvényes rovidebb utnàl is,ahol 15-20perc autozàsrol van szo.... ha adok neki jàtékokat,azokat eldobàlja ... nektek mi vàlt be??

2013. júl. 13. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan még csak 4 hónapos,de nem nagyon szereti a bébihordozót,így amikor nem alszik,akkor mutogatom neki a játékokat,mesekönyvet,éneklek és mondókákat mondok neki,ezzel kicsit elterelem a figyelmét.
2013. júl. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk apró játékok, kártya, azt imádja nézegetni. Néha nekünk is eldobálja. A rágcsálni való általában beválik. Amíg eszik nyugton van. :)
2013. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az elso hozzàszolonak koszonom,de azért màs egy 4honapos,mint egy egy éves gyerek,màsfelelol nem tudom szorakoztatni,meg jàtékokat mutogatni,mikozben vezetek......
2013. júl. 14. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel ez a téma. Az én lányom elmúlt már egy éves, és ugyanúgy viselkedik utazás közben,mint a tied kedves kérdező.
2013. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a könyvek jöttek bár, kis képeskönyvecskék. Az olyanok is jók, amikben versikék vannak, ő lapozgat, én verselek neki. Bár ő nagyon szereti egyébként is a könyveket.

Ez pl nagyon nagy kedvenc :)

[link]

2013. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem a táblákat nézegeti, meg a villanyoszlopokat. Most másfél éves, és kb 2 hónapja, ha a papával megyünk autóval, nem mellé ülök hátra, hanem előre. Őt meg középre rakjuk. Élvezi, hogy előre is kilát. Ha nagy gáz van, van nálam apró figurás háztartási keksz, azt adom neki egyenként. De szereti hallgatni a zenét, meg ahogy beszélgetünk.
2013. júl. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi. Amíg picikék voltak, kb 1 éves koruk alatt aludtak, az utána következő év nehéz volt, akkor utaztunk, amíg aludtak, ha felkeltek, szenvedés volt. Többször megálltunk, kivettük, semmivel nem tudtuk elszórakoztatni. Most 2,5, már tök jó, minden érdekli őket, eldumcsiznak, elnézelődnek. Túl kell élni, én azt mondom.
2013. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!