Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetitek babátokat...

Hogy öltöztetitek babátokat éjjel és nappal? (első babás)

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kiváncsi, hogy van-e a babónak külön alvós ruhája, és reggel amikor felébred átöltöztetitek-e? Ugye mert mi is más ruhában alszunk. Vagy milyen más módon oldjátok meg?
2009. okt. 21. 07:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

kisfiam lábfej nélküli rugdalózóban alszik + hálózsák.

reggel megreggelizik majd nemsokára megy vissza aludni, de akkor már hálózsák nélkül. ha felkel tízórai és utána öltöztetem át.

2009. okt. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposomra nem adok külön alvós rugit, este fürcsinél van cserélve, hacsak napközben nem kell kakivész miatt cserélni. Szerintem az alvós cuccnak akkor lesz értelme ha már mozgékonyabb lesz, amíg csak fekszik és rúgkapál mitől koszolódna be? Amúgy is sok mosnivaló lenne... mosson minden nap akinek 2 anyja van:)
2009. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az hát..minek annyit mosni..kisbabának úgyis az a fontos kényelmes rugi legyen..este ráadom másnap estig az van rajta arra szoktam ráöltöztetni....minek öltözzön annyit mikor úgyis utál....én is utállok öltözni....fő a kényelem
2009. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam mindig fürdés után kap tiszta body-t, ami elvben másnap is rajta lesz. (Amíg le nem kell cserélni:-))

Erre már csak egy "vékony paplan-vastagságú" hálózsák jön. A hajnali evéskor csak tisztába teszem, és ugyanígy alszik vissza. Aztán 8-9 között ébred, ekkor leveszem a zsákot, és megkapja a nappali ruháját: rugi, naci...stb.

6,5 hós babó anyukája

2009. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szia.8hónapos a babánk. Igen van külön alvós ruci. Amiben mászkál a lakásban, azt nem adom rá aludni. Fürdés után kap egy rövidujjú bodyt és egy hosszúujjú rugit, majd a hálózsákot. Nagyon izgő-mozgó éjjel és a takaró nem matad rajta születése óta. Ha reggel felkel, eszik és utána öltöztetem át az itthonoi játszós ruciba. Ha nem eszi le, vagy nem történik valami baleset, akkor az van rajta egész nap. Én minden nap nappalra új bodyt adok, este az alvós rucinál pedig 3-4naponta cserélem a ruhákat. Én is mindennap veszek új bugyit,melltartót,zoknit, az alvós rucimat pedig 3-4naponta cserélem, őt sem altatom benne tovább.
2009. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!