Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik mellett sokáig...

Anyukák, akik mellett sokáig aludt a babátok! Mikor és milyen módszerrel szoktattátok saját szobába?

Figyelt kérdés

Én úgy tervezem, hogy 1,5 - 2 éves koráig alszik velünk, utána kap külön szobát. Nálatok hogy ment? Volt valami trükkötök? És mikor született a kistesó, aki nálatok aludt, akkor ez nem jelentett gondot a nagyobb babának, nem akart ő is visszamenni?

Nem szeretnék vitát nyitni a velem vagy külön alvás témaköréből, így kérem azok írjanak, akiknek az együttalvásban van tapasztalata!


2009. okt. 21. 13:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia.Nálatok a velünk alvás az mit jelent?Egy szobában v. 1 ágyban?A mi lányunk velünk aludt a hálóban(nem 1 ágyban) 10 hónapos koráig.Semmi extra nem volt,amikor át költözött a saját birodalmába.Sőt,annyira jól aludt,hogy leszokott a reggeli szopiról egész egyszerűen nem kelt reggel 6-kor (már csak reggel szopizott)
2009. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát, többnyire a saját ágyába teszem le este, mikor elalszik, de az első éjjeli szopi után mellettem marad.
2009. okt. 21. 14:09
 3/3 anonim ***** válasza:

az én fiam 13 hónapos, kb 2 hete alszik külön szobában. Zökkenőmentesen átszokott. Első éjszaka talán többször felsírt, de második már jó volt. Ma is átaludta, néha felébred, de most a foga miatt. Én hamarabb szerettem volna külön szobába, de így késtült el az övé. Minél hamarabb annál könnyebb. Talán amíg szopizik egyszerűbb, de utána át kéne szoktatni. Arra meg ne szoktatsd, h mellett aludjon, (tudom h nagyon jó) de később nagyon nehéz lesz leszoktatni. Ez a te érdeked is, meg a párodé.. (nem lesz magánéletetek..

minden jót:)

2009. okt. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!