Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet a kisfiammal? Ez van...

Mi lehet a kisfiammal? Ez van másoknál is? Meg fog változni a helyzet?

Figyelt kérdés
17 hónapos és napi egyszer alszik délután,ami eddig 1,5-3 óra között mozgott,aztán éjszaka még 12 órát aludt.Mostanában pedig alig tudom elaltatni délután,bár ha sikerül,akkor alszik(aludna) elég sokat,de este is annyira pörög,hogy csak sok-sok próbálkozás után ,szinte úgy kellene"leütni",hogy aludjon,ez tegnap is fél kettőkor sikerült,de előtte 9 órája aktívan pörgött.
2009. okt. 22. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem a napokban töltötte a 2 évet a kisfiam,és a mai napig gond van az alvásával. Másfél évesen még rosszabb volt, sokszor még ki is maradt a deles alvás, vagy ha nem maradt ki, akkor meg az esti alvás csúszott el sokszor éjfélkor is fent volt. Hiába volt friss levegőn, nem segített.

Próbálkoztam én kamillateával, levendulás illóolajjal, masszázzsal, teljes sötétséggel, vagy halk zenével.:) Egyetlen ami talán bejött , az a citromfű tea(Herbáriás), de az sem mindig. És az az érdekes, hogy az alvási szokásai hétről hétre változhatnak. Most éppen úgy tud csak elaludni, ha egy kisautó ajtait nyitogatja, addig mókol, mig ki nem dől.:)

Kitartás, próbálkozz!

2009. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na az én fiam dettó!!!22 hós eddig jól aludt,most meg 1 hete a nappali alvás 3*ra jön össze+ este nem bír magával.Már nem lehet se fény,se zaj,mert rögtön útra kel.Tegnap(vagyis ma!) hajnali 1/2 1 kor aludt el.Már totál kivagyunk.Eddig nem tudtam rájönni mi használna neki,hogy újra normálisan aludjon.
2009. okt. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nálunk ugyanez 16 hónapos. Éjszaka felébred és üvölt, hiába vagyunk kinn délután is 2-2,5 órát, gyalogol 2 km-t kb és este fél 10 kor úgynéz ki, mint aki sosem alszik el.

Ti mit csináltok ilyenkor amikor éjszaka felébred és sír? Hagyjam sírni ? Leszokik róla?

2009. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd sírni! Vedd magadhoz, próbáld meg visszaaltatni. Sosem tudni,miért sír fel, lehet az is ,hogy rosszat álmodott, vagy éppen fáj a foga. Én olyankor mindig magamhoz ölelem, dúdolok neki, megnyugszik, és visszaalszik. (első válaszoló)
2009. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!