Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a teendő, ha riaszt a...

Mi a teendő, ha riaszt a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Használtaan kaptunk egyet, de nincs meg hozzá az oktató DVD, hogy mi a teendő riasztás esetén.
2009. okt. 22. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Itt a Letöltések menü alatt találsz videókat!


Én ezeket néztem meg annakidején.

2009. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is megnézed lélegzik-e a Baba,másodszor ott van egy kiskönyv(ha van) abban vannak a módszerek mit hogyan kell csinálni,de persze célszerű megtanulni őket,mert ha ne adj Isten szükség van rá,akkor már tudnod kell,ne akkor lapozgasd.Bár általában véletlenül is be szokott riasztani,mi már nem is használjuk ezért.Szerencsére nem volt probléma.
2009. okt. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a gyermekorvos, hogy első körben próbáljam meg a babát felébreszteni ilyen esetben úgy, hogy felsírjon. Belecsípni vagy megijeszteni. Drasztikusnak tűnik, de az élete a tét.
2009. okt. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!