Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-hó baba kaphat valami...

4-hó baba kaphat valami tejterméket?

Figyelt kérdés
2009. okt. 23. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem szerintem! Korai még!!!
2009. okt. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem várj vele legalább 10honapos koráig.Én kislányom 10 hosan kapott krémturot meg ilyeneket de kiderült hogy tejérzékeny és 2 éves koráig nem tudta megemészteni a tejterméket de még a csokit se.Sokat árthatsz a picinek ha tul korán kap tejterméket de kérdezzd meg a védönöt is
2009. okt. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak anyatej vagy tápszer, amik tejesek, mást még nem.
2009. okt. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves korig nm ajánlják.
2009. okt. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem! 8 honaposan johetnek a savanyitott tejtermekek, ugy mint turo, joghurt, kefir. De en 4 honaposnak csak anyatej illetve tapszer johet szoba, mint tej.
2009. okt. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ,persze ha van tejed akkor az legyen az első,másodlagos a tápszer.Én 4 hónapos koromtól iszom a tejet,mert Anyumnak elapadt,így akkor még nem voltak speciális tápik.Így még ráérsz a tejjel,ha nagyon akarsz adni neki,akkor legalább fél éves koráig várj vele.
2009. okt. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én korán kezdtem a hozzátáplálást, de joghurtot csak 6 hónapos korától adtam neki. Azóta pedig minden nap vagy joghurtot, vagy túró rudi belsejét. Most 7 hónapos.
2009. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Anyatejen,tápszeren és a 4hó-tól adható tejpépen kívül ne adj mást.
2009. okt. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!