Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hagytátok a nagyobb tesónak...

Ti hagytátok a nagyobb tesónak (kis korkülönbséggel) amikor terhesek voltatok a kisebbel hogy amikor hozzátok akart bújni a pocakotoknak dőljön, ráhajtsa a fejét ilyenek. Csak mert néha nem túl kellemes érzés?

Figyelt kérdés
34 hetes terhes vagyok, ugye nem lesz ettől baja a babának a hasamban?
2013. aug. 1. 13:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze. Elso perctol hagytam a lanyomnak, nagyon szerette es elvezte, hogy torodhet (simogatta kozben, puszilgatta) a hugival.

Amikor meg mar rugott, akkor mindig fogni szerette volna a pocim es allandoan beszelt hozza.

Ha kellemetlenul fekudt, akkor kicsit arrebb raktam a fejet. Nem volt gond belole.

2013. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam most 26 hónapos, én 27 hetes kismama vagyok. Reggelente úgy nézünk mesét, hogy ő a pocakomnak dől, illetve sokszor délután is a kanapéra kucorodunk ebben a formában. Amíg nem érzem kellemetlennek, addig engedem, nem hiszem hogy ez ártana a babának. Ha viszont majd úgy érzem hogy fáj, találunk más pózt, ami mindkettőnknek megfelel.
2013. aug. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amikor nem volt kellemetlen, fájdalmas, akkor hagytam. Ha neked kényelmetlen, akkor helyezkedj úgy, hogy ne zavarjon.


A babának nem lesz baja, jó helyen van. :-)

2013. aug. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!