Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyatejes baba, és tápszer...

Anyatejes baba, és tápszer kérdés?

Figyelt kérdés

Kisfiam 10 hónapos és anyatejes. Igaz már csak nagy ritkán reggel, és fürdés után este mindig cici van.


De már egyre kevesebb a tejem, a doktor nő javasolta hogy kipróbálhatnánk esetleg tápszert estére.

DE! A Kisfiamnál kb. 1 hónapja sikerült elérni hogy cumisüvegből egyáltalán igyon bármit is. Eddig beraktam a szájába és semmit nem csinált vele.

A barátnőmtől kaptunk egy adag tápszert h kóstoltassam meg mondanom sem kell, hogy mit művelt. (hozzáteszem botrányos íze van)


Ez normális dolog egy anyatejes babánál? A vízet szó-szó megissza, de bármi más nuku.

Szerintem neki az esti cici már rituálé.


De mit fogok csinálni ha nem lesz tényleg tejem?


Köszöönm!


2013. aug. 3. 15:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyatejes baba nehezen fogadja el a borzalmas tápszer ízt. Szerintem már nyugodtan kipróbálhatnád a tejitalokat is. Kisfiam egyébként 26 hós koráig szopizott esténként. Annyi tejem volt ami neki elég volt. Én már nem tápszerezném.
2013. aug. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem adnék neki tápszert (igazság szerint tejitalt sem), hiszen a hozzátáplálással már minden fontos tápanyagot megkap. Amennyi anyatej van, azt megkapja, nyugi, szerintem ne parázz azon, hogy kevés a tejed. Ha nem szopizik reggel, fejd le és keverd napközben az ételébe. A cumisüveget sem muszáj erőltetni, ennyi idősen már lehet szívószállal vagy pohárból is itatni.

Valamennyi tejed mindig lesz, amíg rendszeresen szoptatsz. Majd meglátod, ha egyszer abbahagyja a cicizést, milyen sokáig tart, mire elapad.

2013. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok. Mint írtam is kisfiam 26 hós koráig szopizott. De még 3 éves korában is ha megnyomtam a cicimet, akkor jött még tej.
2013. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!