Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Februárban született babátok...

Februárban született babátok miket tud már? Mozgással hogy álltok

Figyelt kérdés
2013. aug. 5. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Kisfiam február 27.én született. 3hónapos korában átfordult hasról hátra, majd pár napra rá hátról hasra.kb 2hete egyedül ül, kúszik, négykézlábáll előre hátra hintázik.a te babád kedves kérdező?
2013. aug. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

hátról hasra fordul, hasról hátra még nem. Hason fekve körbe forog (de csak nagyon lassan, immel-ámmal), emelgeti a popóját..

Ha ültetem ül, de kitámasztás nélkül egyedül még nem. Néha pár másodpercre igen, de azt csak véletlennek veszem inkább.

Rengeteget izeg-mozog.

A tiéd, kérdező?

2013. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Még nem forog, próbálkozni sem akar nagyon még és a fejét sem stabilan emeli sokáig hason fekve, hamar elfárad...


:(


nem is ül még

2013. aug. 5. 15:47
 4/9 A kérdező kommentje:
február 17.én született
2013. aug. 5. 15:47
 5/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok.az enyémen sem látszott előre, hogy meg akar fordulni, nem próbálkozott vele, egyszer csak megfordult, aztán kb.1hétig megint semmi, azóta pedig már állandóan. De mondom hasról hátra még mindig nem.

Hason fekve az én babám sem tartja folyamatosan a fejét, dehát még jó hogy. Én sem birnám, én is megpihennék közben :)

Ülnie meg nem is kell még. Én nem is várom el a babámtól. Szerintem azok a babák ülnek ilyenkorra stabilan, akiket ültettek már hamar. Na én ezt nem iagzán szoktam, max. 1nap 5-10percet.

2013. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Februàr 21 kislâny ès alacsony sùlyù..forog minden fele, kùszik most màr négykézlàb âll hintâzik nèha lâbujjhegyen is birja . ...

Szépen eszi a pépeket.gügyőg, kacag iszik csőrösből...ülni mèg nem tud...

2013. aug. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

megint a 2. vagyok. Én egyébként épp tegnap nézegettem ezeket a videókat. Nagyon hasznos. Itt épp a 6hónapos babát mutatja be, de le van osztva hónapról-hónapra.

Az én babám még nem tud mindent ezek közül,pl. nem ül, de 80 százalékban igy ezeket csinálja. Talán összehasonlithatod te is. http://www.youtube.com/watch?v=sUO6baJ0FcA

2013. aug. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom febr. 1-én született, szóval már elmúlt fél éves. Forog minden irányba már 2 és fél hónapos kora óta, most kúszik mint a villám és próbálkozik a felállással, de erre még nem talált megfelelő bútort. 2 foga is van már alul.
2013. aug. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs lemaradva semmiről. Az én fiam február végén született, tehát kicsivel több, mint 5 hónapos. Hátról hasra fordul, de vissza még nem. Nem is látom, hogy eszébe jutna. Ő sem tartja a fejét nagyon hosszú ideig, elfárad benne. Ültetni nem is próbálom, majd csinálja, ha eljön az ideje. Nem mászik, nem kúszik, nem áll négykézláb.

Úgy gondolom, ez attól is függ, hogy kisebb vagy nagyobb baba. Nagyobb súllyal gondolom, több idő kell az izmoknak ugyanahhoz, mint kisebb súllyal.

2013. aug. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!