Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat a hasa 3,5 hónapos...

Fájhat a hasa 3,5 hónapos babámnak, és lehet ennek köze ahhoz, hogy éjszakára terpeszpelenkát hord?

Figyelt kérdés
Egy ideje éjszaka többször is iszonyatosan felsír a kisfiam. Nem tudom igazából mi a gond, csak találgatok. Soha nem volt hasfájós, viszont 3 hónaposan voltunk ortopédusnál, és kötött a jobb lába, ezért terpeszpelenkát kell ráadnom éjszaka. Az előbb is nagyon felsírt, bementem, kivettem, mocorogtunk kicsit, aztán pukizott egy jó nagyot, és utána már minden rendben volt. Így gondoltam arra, hogy esetleg fájt a hasa a pukitól, és mivel ez a terpeszgatya van rajta nem tudja mozgatni a lábait, és ezért fáj a hasa. Ráadásul kevés a tejem, és az utolsó étkezést tápszerrel pótoljuk és ekkor eszik a legtöbbet, és azt emészteni is nehezebb, mint az anyatejet. Szóval szerintetek lehet összefüggés az éjszakai felsírás, a hasfájás és a terpeszpelus között?
2009. okt. 25. 21:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A pelenkától biztos nem lehet,és attól nem is fájhat a hasa,A tápszertől annál inkább.Este inkább szoptasd a tápszer helyett.
2009. okt. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én babám nagyon hasfájós volt kezdetektől, egy hónaposan kapta a terpeszpelust, de nem változott semmi ettől (nekünk éjjel-nappal kellett hordani, csak fürdéshez vettük le), szóval szerintem is a tápszer lehet a ludas...
2009. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem arra gondoltam, hogy konkrétan a pelustól fáj a hasa, hanem attól, hogy a pelus miatt nem tudja mozgatni úgy a lábait, és ezért nem tud pukizni, és ezért fáj a hasa. Lehet a tápszer a ludas, de az első perctől kezdve tápszert kap este és sose volt gond, viszont mostanában jóval többet eszik mint korábban. Szoptatnám én ha lenne tejem, de ha estére elfogy nem tudok mit tenni, éhezni nem hagyom.
2009. okt. 25. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!