Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idős korban lehet a...

Milyen idős korban lehet a babákat elvinni szemészeti vizsgálatra?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos kortól érdemes, én azt olvastam. Mi is megyünk majd, bár nincs panasz, de azért inkább nézzék meg. Kicsit elhúztam a nyáron, 11 hós lesz, mire kaptunk időpontot.
2009. okt. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem azt ajánlották hogy 1éves korba érdemes elvinni ha nincs probléma akkor is!

Vele van valami gond?

2009. okt. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi a gond?

Ha bármi van azonnal...

Mi ügyeleten voltunk kb 4 hósan, mert bevérzett a szem.

De 6 hetesen voltunk könnycsatorna átmosásoson is.

2009. okt. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hat hetesen mért kellet átmosni neki?Nekünk is van egy kis probléma de azt mondták hogy 4-5 hónapossan mosák neki átt ha nem múlik el!
2009. okt. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szürkéskéknek látom a szemfehérjét. Már írtam ki emiatt kérdést, a védőnőnket is kérdeztem, de igazából senki nem tudott választ adni, mi okozhatja, ezért gondoltam, hogy elvinném orvoshoz a kislányom. Most 10 hónapos. A látását ugye nem befolyásolja; igazából csak engem zavar. Aggódom, hogy mi okozhatja. Valami vitaminhiány pl...
2009. okt. 28. 13:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is volt ilyen panasz. Én szabályosan kéknek láttam a szemfehérjét. Azt mondták vashiány. Kapott is cseppeket (Maltofer) és azóta nem vettem észre a "kéket".

Amúgy mi és fél hónapos korában voltunk szemészeten. Olyan orvosnál, aki direkt csecsemőkkel és kisgyermekekkel foglalkozik.

2009. okt. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!