Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik a napotok egy 4...

Hogy telik a napotok egy 4 hónapos babával? Miket csináltok?

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne,ahol első baba!
2013. aug. 19. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Reggel még változó az első ébredés: vagy 5 vagy 6 óra körül. Aztán visszaalszik még egy kicsit.

Van amikor egész nap alszik kb 2*20 percet valamikor többet így csak nagyjából tudom elmondani.

Reggel felkel, szopizik. Irány a kiságy, aztán a következő ébresztésnél az ágyban szoptatom meg. Így még én is tudok kicsit pihenni. Aztán kicsit játszunk az ágyban majd beteszem a kiságyba. Addig míg elvan magának takarítok, zuhanyozok, reggelizek. Mikor mi fér bele. Ha alszik néha én is ledpihenek kicsit, egyébként mikor ébren van játszok vele, főzök. Teljesen átlagos dolgok. A nagy meleg miatt most csak délután viszem ki, akkor sétálunk egy jót.

6 körül este pancsi és utána még kiviszem kicsit. Este 10ig szokott elaludni.

2013. aug. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk sincs még nagy rendszer, annyi, hogy 5-6 körül kel, szopi, utána ha szerencsém van még visszaalszik, ha nem, akkor kelek vele és amíg magamhoz térek a konyhában a kávémmal, addig ő elvan a pihenőszékében, játszik. Nemsokára viszont elálmosodik (volt, hogy kivittem magammal mózesben amíg locsoltam, és ő ott aludt be), alszik picit, utána 9 körül szopi, utána játék, egyedül és közösen, két óra múlva álmosodik, és utána alszik, változó, hogy mennyit, ha rövidet, akkor ha felkel, és még nem éhes, megint játék van, ezután lehet h megint visszaalszik, vagy eszünk, Ennek fényében ebéd az olyan 12-13 körül, vagy kicsit utána. Aztán megint ugyanez, de itt már esélyesebb néha, h alszik egy hosszabbat, uzsonna szopi teljesen változó, tegnap 4 körül már kért, de van h 5-6ig is alszik és akkor utána. Ha korán van az uzsi, akkor még egy szopit beiktatok 6-7 körül, ha csak 5-6 körül evett, akkor általában bírja estig. Fürdés 8 után szokott lenni, előtte jó, ha alszik egy félórát mert akkor nem olyan nyűgös. Fürcsi után már nyugi van, szopi és alvás, 9 után, nagyjából 10ig. Éjszaka alszik, de fel szokott kelni, viszont ujjszopival visszaalszik, szerencsére :)
2013. aug. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!