Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti elvinnétek a babátokat?

Ti elvinnétek a babátokat?

Figyelt kérdés
Kislányom 1 éves és itt nálunk, helyben lesz este egy kisebb tűzijáték. El lehet vinni rá egy ennyi idős babát? Nem fogja zavarni a sok fény a szemét?
2013. aug. 20. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szerintem a durranások sokkal jobban zavarná, szerintem még kicsi hozzá. Inkább félne mint élvezné.
2013. aug. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Én még a 3 évesemet is félnék elvinni, pedig én imádom a tüzijátékot. Nemrég a kertünkből láttunk egy pár perces tüzijátékot, elég messze volt, így szerencsére nem volt túl hangos, de a kisfiam így is fogta a fülét. De persze te ismered a kislányodat, mennyire érzékeny a zajokra, mennyire ijedős. Talán ha egy kicsit távolabbról figyelitek a tüzijátékot, nem lesz gond. Viszont a másik kérdés az, hogy olyankor nem kellene még aludnia?
2013. aug. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég kis ijedős az igaz. A hirtelen zajok zavarják. Lehet, hogy tényleg nem kockáztatom meg. Amúgy már szokott abban az időben aludni, amikor a tűzijáték lesz, de 1 évben egyszer nem hiszem, hogy abból nagy probléma lenne, ha kicsit később aludna el, mert 10 percre lesz tőlünk a tűzijáték.
2013. aug. 20. 01:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Kb 1 éves volt a kisfiam, amikor tüzijátékot látott. Itt volt nem messze a házunktól, így az erkélyről néztük. Nem ijedt meg, persze az első durranáskor összerezzent, de nem sírt, pár másodpercen belül már röhögcsélt és tapsikolt, kifejezetten tetszett neki.

Viszont olyan helyre nem vinném tüzijátékra, ahol nagy tömeg van.

2013. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyermekem 1 éves kora óta nézi a tűzijátékot és egyiket sem zavarta a hang, meg a durranás.
2013. aug. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha zavarja, hazamentek. Szerintem akkora gyereknek már való. Lehet nagyon fogja élvezni mint az én lányom is. Tátot szájjal bámulta tavaly és nagyokat kuncogott és mutogatta, hogy én is láttam-e :D Akkor volt 11 hónapos.
2013. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!